
Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота розповів, чи будуть зміни у роботі енергосистеми після того, як російські загарбники зруйнували Каховську ГЕС. Про це він розповів в етері національного телемарафону.
Він зазначив, що Каховська станція не працює в енергосистемі ще з жовтня минулого року, тому її руйнування не буде впливати на забезпечення електроенергією населення.
"Ні, наслідків жодних не буде. Каховська станція не працювала в енергосистемі з минулого року, з жовтня місяця. Що стосується роботи в енергосистемі, змін не відбудеться. Що стосується водосховищ, які вище по каскаду, ніяких впливів на них немає. Тому ми будемо економити воду, щоб коли треба буде наповнити Каховське водосховище, щоб ми швидко його наповнили, щоб забезпечити наші області водою", - сказав він.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...