
Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота розповів, чи будуть зміни у роботі енергосистеми після того, як російські загарбники зруйнували Каховську ГЕС. Про це він розповів в етері національного телемарафону.
Він зазначив, що Каховська станція не працює в енергосистемі ще з жовтня минулого року, тому її руйнування не буде впливати на забезпечення електроенергією населення.
"Ні, наслідків жодних не буде. Каховська станція не працювала в енергосистемі з минулого року, з жовтня місяця. Що стосується роботи в енергосистемі, змін не відбудеться. Що стосується водосховищ, які вище по каскаду, ніяких впливів на них немає. Тому ми будемо економити воду, щоб коли треба буде наповнити Каховське водосховище, щоб ми швидко його наповнили, щоб забезпечити наші області водою", - сказав він.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...