
Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота розповів, чи будуть зміни у роботі енергосистеми після того, як російські загарбники зруйнували Каховську ГЕС. Про це він розповів в етері національного телемарафону.
Він зазначив, що Каховська станція не працює в енергосистемі ще з жовтня минулого року, тому її руйнування не буде впливати на забезпечення електроенергією населення.
"Ні, наслідків жодних не буде. Каховська станція не працювала в енергосистемі з минулого року, з жовтня місяця. Що стосується роботи в енергосистемі, змін не відбудеться. Що стосується водосховищ, які вище по каскаду, ніяких впливів на них немає. Тому ми будемо економити воду, щоб коли треба буде наповнити Каховське водосховище, щоб ми швидко його наповнили, щоб забезпечити наші області водою", - сказав він.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...