В "Укргідроенерго" розповіли, як руйнування Каховської ГЕС вплине на енергосистему

Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота розповів, чи будуть зміни у роботі енергосистеми після того, як російські загарбники зруйнували Каховську ГЕС. Про це він розповів в етері національного телемарафону.

Він зазначив, що Каховська станція не працює в енергосистемі ще з жовтня минулого року, тому її руйнування не буде впливати на забезпечення електроенергією населення.

"Ні, наслідків жодних не буде. Каховська станція не працювала в енергосистемі з минулого року, з жовтня місяця. Що стосується роботи в енергосистемі, змін не відбудеться. Що стосується водосховищ, які вище по каскаду, ніяких впливів на них немає. Тому ми будемо економити воду, щоб коли треба буде наповнити Каховське водосховище, щоб ми швидко його наповнили, щоб забезпечити наші області водою", - сказав він.

"Скриплячі зубами": Польща підготувала транзитні коридори для українського зерна – Дуда

понеділок, 25 вересень 2023, 5:58

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що уряд створив транзитні коридори для експорту українського зерна до країн, які його потребують, повідомляють Патріоти України з посиланням на PAP. За його словами, підготовленні спеціальні транзитні коридори, завд...

Японія надала Україні гранти на 22 млрд грн: Як їх вже розподілив уряд

неділя, 24 вересень 2023, 23:20

Україна отримала велику допомогу від Японського агентства міжнародного співробітництва JIСА. В уряді назвали напрямки та відомства, куди спрямують кошти. JIСА надало Україні гранти на загальну суму 21,83 мільярда гривень. Кабінет міністрів окреслив нап...