
Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота розповів, чи будуть зміни у роботі енергосистеми після того, як російські загарбники зруйнували Каховську ГЕС. Про це він розповів в етері національного телемарафону.
Він зазначив, що Каховська станція не працює в енергосистемі ще з жовтня минулого року, тому її руйнування не буде впливати на забезпечення електроенергією населення.
"Ні, наслідків жодних не буде. Каховська станція не працювала в енергосистемі з минулого року, з жовтня місяця. Що стосується роботи в енергосистемі, змін не відбудеться. Що стосується водосховищ, які вище по каскаду, ніяких впливів на них немає. Тому ми будемо економити воду, щоб коли треба буде наповнити Каховське водосховище, щоб ми швидко його наповнили, щоб забезпечити наші області водою", - сказав він.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...