
Українцям, яких влада просить за можливості платити за комуналку, змінили методику нарахування сум за спожиту гарячу та холодну воду. Як пише видання «На пенсії», це було зроблено для того, щоб споживачі, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні, не платили надмірно. Під час дії військового стану застосовуватиметься коригувальний коефіцієнт, передають Патріоти України.
Так, починаючи з березня 2022 року, нарахування здійснюватимуться з урахуванням коригуючого коефіцієнта для тих споживачів, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні.
«Під час дії воєнного стану в Україні значним чином змінилися обсяги споживання послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Наприклад, у Києві середньодобова подача води зменшилася майже вдвічі. Також багато людей виїхали і не в змозі передавати показники лічильників. Тому ми запровадили коригуючий коефіцієнт, який враховує такі особливості. Це допоможе запобігти надмірним нарахуванням споживачам, які отримують рахунки за середніми показниками споживання послуги», — повідомила заступник міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцяновська.
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...