В умовах військового стану в Україні змінили принцип нарахування плати за гарячу та холодну воду: Що треба знати

Українцям, яких влада просить за можливості платити за комуналку, змінили методику нарахування сум за спожиту гарячу та холодну воду. Як пише видання «На пенсії», це було зроблено для того, щоб споживачі, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні, не платили надмірно. Під час дії військового стану застосовуватиметься коригувальний коефіцієнт, передають Патріоти України.

Так, починаючи з березня 2022 року, нарахування здійснюватимуться з урахуванням коригуючого коефіцієнта для тих споживачів, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні.

«Під час дії воєнного стану в Україні значним чином змінилися обсяги споживання послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Наприклад, у Києві середньодобова подача води зменшилася майже вдвічі. Також багато людей виїхали і не в змозі передавати показники лічильників. Тому ми запровадили коригуючий коефіцієнт, який враховує такі особливості. Це допоможе запобігти надмірним нарахуванням споживачам, які отримують рахунки за середніми показниками споживання послуги», — повідомила заступник міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцяновська.

В Україні хочуть запровадити нове маркування товарів у магазинах та в рекламі: Що зміниться

субота, 20 квітень 2024, 12:29

В Україні запропонували маркувати продукцію брендів, які досі не вийшли з російського ринку. У разі, якщо до законодавства внесуть відповідні зміни, маркування таких товарів стане обов'язковим не лише на прилавках магазинів, а й у рекламі, передають П...

В Україні військовим заборонять доступ до казино: Зеленський увів у дію рішення РНБО

субота, 20 квітень 2024, 10:30

Президент Володимир Зелеський увів в дію рішення РНБО щодо "Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі інтернет". Про це йдеться в указі президента, передають Патріоти України. Президент підписав Указ №234/2024 "Щодо прот...