Вартість Bitcoin впала до рекордного за багато місяців рівня. Аналітики аналізують причини

Найпопуляріша криптовалюта 7 січня втратила у вартості 4,9%, опустившись до 41 008 доларів (востаннє біткоїн був на такому рівні у кінці вересня 2021 року), повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Водночас Ethereum впав на 9% - до 3 127 дол (до найнижчого рівня з 30 вересня 2021 року).

"Падіння відбулось після того, як протоколи грудневого засідання ФРС США вказали на ймовірність більш раннього та швидкого підвищеня процентної ставки, ніж очікувалось", - пише агентство.

За словами співзасновника постачальника продуктів і послуг цифрового фінансування JST Capital Тодда Моракіса, вартість біткоїна може падати і на тлі ситуації у Казахстані - країна є одним з лідерів у світі за майнінгом біткоїнів.

За даними CoinDesk, станом на 16:19 7 січня (за Києвом) біткоїн торгувався по 41 800 доларів, Etherum - 3 209 дол.

 Котирування біткоїна

 Котирування Ethereum


Коли з "пістолета" заправної колонки ллється... не паливо: Як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

четвер, 19 травень 2022, 0:22

Українці продовжують масово скаржитися на несумлінних працівників АЗС та махінації з паливом. З кожним днем "ділки" вигадують все нові схеми та способи наживатися на критичній ситуації в країні, повідомляють Патріоти України. У соціальних мережах водії...

За літр бензину і ДП - 70 гривень: Українців шокували новими цінами на АЗС

середа, 18 травень 2022, 18:44

Після дерегуляції цін на паливо вартість бензину і дизеля в Україні може істотно зрости. Мережі автозаправних станцій почали укладати перші угоди з постачання палива, ціна якого більше не обмежуються державним регулюванням, пише ZN.UA, передають Патріо...