Вартість Bitcoin впала до рекордного за багато місяців рівня. Аналітики аналізують причини

Найпопуляріша криптовалюта 7 січня втратила у вартості 4,9%, опустившись до 41 008 доларів (востаннє біткоїн був на такому рівні у кінці вересня 2021 року), повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Водночас Ethereum впав на 9% - до 3 127 дол (до найнижчого рівня з 30 вересня 2021 року).

"Падіння відбулось після того, як протоколи грудневого засідання ФРС США вказали на ймовірність більш раннього та швидкого підвищеня процентної ставки, ніж очікувалось", - пише агентство.

За словами співзасновника постачальника продуктів і послуг цифрового фінансування JST Capital Тодда Моракіса, вартість біткоїна може падати і на тлі ситуації у Казахстані - країна є одним з лідерів у світі за майнінгом біткоїнів.

За даними CoinDesk, станом на 16:19 7 січня (за Києвом) біткоїн торгувався по 41 800 доларів, Etherum - 3 209 дол.

 Котирування біткоїна

 Котирування Ethereum


"Тучні роки" однозначно позаду: Рішення верхівки РФ після санкцій Заходу ще більше посилили дефіцит доходів

неділя, 5 лютий 2023, 20:15

Нафтові санкції, що почали діяти 5 грудня, попри очікування скептиків, виявились ефективними. Росія нині продає нафту майже за собівартістю, а 5 лютого набирають чинності наступні обмеження - діятимуть дві стелі цін на російські нафтопродукти. Дизельне...

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...