Вартість біткоїна різко обвалилася

Вперше за останні три місяці криптовалюта біткоїна впала у вартості нижче 40 тисяч доларів США. Як свідчать дані з порталу Coindesk, 10 січня вартість біткоїна дорівнювала 39 853 доларів США, що є зниження на 12% з початку року, зазначають Патріоти України.

Водночас повідомляється, що рекорд вартості на рівні близько 69 тисяч доларів Bitcoin встановив 10 листопада, проте відтоді криптовалюта втратила вже близько 40%.

За даними аналітиків, падіння Bitcoin пов’язане з чутливістю до макроекономічних новин, серед яких зміна курсу фінансово-кредитної політики Федеральної резервної системи США.

Оце так: Компанія Acer продовжує постачати обладнання до РФ попри заяву про призупинення діяльності

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:30

Тайванська компанія Acer поставила до Росії комп’ютерне обладнання на суму понад 70,4 млн дол в період з 8 квітня 2022 року по 31 березня 2023 року. Постачання продовжилося вже після того, як в Acer заявили про призупинення бізнесу на території Росії. ...

"Це схоже на кидалово": Ккраїнці масово скаржаться, що обмінники відмовляються приймати долари

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:22

В Україні банки та обмінники відмовляються приймати частину купюр. Українці масово скаржаться: під час обміну просять заплатити додаткову комісію у розмірі 10-14%, а деякі банкноти взагалі не беруть. "Це абсолютно нормальна практика – 14% комісії за пр...