"Важливо, щоб люди розуміли": Галущенко пояснив, які блекаути загрожують Україні

За словами міністра енергетики України Германа Галущенка, якщо в Україні й ставатимуться відключення світла внаслідок російських атак, то вони, швидше за все, матимуть тимчасовий характер, передають Патріоти України.

Джерело: Галущенко в ефірі єдиного телемарафону, цитує Урядовий портал.

Пряма мова: "Єдина загроза для системної аварії в енергосистемі – це атаки росіян. Але навіть якщо станеться критичний вплив внаслідок атак на енергосистему, блекаути матимуть тимчасовий характер".

Деталі: Проте Галущенко зазначив, що наразі спостерігається зростання споживання електроенергії, навіть порівняно з аналогічним періодом 2021 року. З огляду на ситуацію, енергетики звертаються до споживачів з проханням економніше споживати електроенергію.

Пряма мова: "Важливо, щоб люди розуміли: ми – у війні. А тому треба ощадливо використовувати електроенергію, особливо в пікові години".

"Жодних планових відключень не відбувалося. Без електроенергії тимчасово були ті населені пункти, які страждають через руйнування внаслідок бойових дій.

Водночас через втрату генерацій, похолодання і зростання споживання ми спостерігаємо у певні дні дефіцит близько 1% споживання".

Нагадаємо: Галущенко казав, що росіяни завдаватимуть масованих ракетних ударів по українській енергетичній інфрастуктурі, коли температури повітря тривалий час буде нижче нуля.

У банкоматах стоять обмеження на видачу готівки: Українцям розповіли, скільки грошей можна зняти

четвер, 29 лютий 2024, 17:47

Українці можуть знімати зі своїх рахунків чималі суми через банкомати – проте не безмежні і далеко не завжди. Річ у тім, що після початку повномасштабної війни на зняття готівки було встановлено ліміти – щоб уникнути виникнення її дефіциту, передають П...

"Ми не будемо цапами-відбувайлами": Через протести фермерів Кулеба звернувся до влади в ЄС із жорсткою заявою

четвер, 29 лютий 2024, 10:37

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернувся до урядів європейських країн. Він закликав їх розпочати діалог зі своїми фермерами, а не звинувачувати в усіх проблемах Україну, яка не згодна бути "цапом-відбувайлом", передають Патріоти Україн...