Важливий аспект! Як останній перерахунок пенсії вплине на суму субсидії в Україні

В Україні наближається до завершення опалювальний сезон, а вже з травня перепризначатимуться субсидії на неопалювальний сезон. На їхній розмір впливає дохід домогосподарств, також враховуються і пенсії, які для більшості українців, щовийшли на заслужений відпочинок, проіндексували у березні цього року, передають Патріоти України.

Як пише видання «На пенсії», при розрахунку розміру субсидій враховується сукупний дохід сім'ї за ІІІ-ІV квартал попереднього календарного року. Однак доходи у вигляді пенсії враховуються за березень поточного року — ті, що вже підвищені після індексації.

У разі збільшення доходів сума субсидії зменшується. Втім, виплати можуть і не змінюватися, якщо, наприклад, збільшаться витрати на комуналку через підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Нагадаємо, що у квітні проводять перерахунок пенсійних виплат працюючим пенсіонерам. Однак підвищені пенсії вони отримають кількома місяцями пізніше — це пов'язано з періодами, які відведені роботодавцям для подання звітності. Гроші виплатять з урахуванням доплат за місяці, що пройшли після перерахунку.

Міністр енергетики назвав "єдині причини відключень електропостачання": Де і чому не буде світла

неділя, 3 грудень 2023, 10:57

Українська енергосистема готова до проходження зими. Відключення споживачів не відбуватиметься, якщо не буде масованих ударів ворога по енергетичних об’єктах або стихійних лих. Єдині причини відключень електропостачання на сьогодні - це погодні умови ...

Українці отримують третю платіжку за газ: Що варто знати про неї знати

неділя, 3 грудень 2023, 10:22

В Україні споживачам потрібно платити за утримання внутрішньобудинкових мереж. Для цього потрібно підписати договір із сертифікованою організацією (може бути облгаз) та додатково сплачувати, передають Патріоти України. Законодавство надало право власни...