Вчителі, які виїхали з України після 24 лютого 2022 року, більше не отримуватимуть гроші: Що вирішили в уряді

Українських вчителів, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року, позбавлять можливості отримувати виплати за простій. Рішення стосується й педагогів, які працюють із дітьми з особливими освітніми потребами, передають Патріоти України.

Таку постанову ухвалив Кабінет міністрів, повідомляє урядовий портал. Відомо, що раніше фінансування за простій отримували вчителі, чиї школи припинили свою діяльність через окупацію або бойові дії.

"Освітня субвенція в частині оплати простою передбачається для педагогічних працівників закладів освіти та інклюзивно-ресурсних центрів, які перебувають на території України", – йдеться у повідомленні.

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії, Роснефти та Лукойла

субота, 27 червень 2026, 6:24

Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...

Реалії "недонаддержави": Паливо різко подорожчало в Криму та низці регіонів РФ - ціни б'ють рекорди

субота, 27 червень 2026, 5:50

За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...