Вдало прошмигалити: Уряд України дає прибуток Ахметову ціною рекордного падіння генерації вітчизняних АЕС

Потужність генерації атомних електростанцій станом на 10 травня впала до 7,41 тис МВт, що становить 53% від загальної встановленої потужності АЕС. Про це свідчать дані ДП "Укренерго", повідомляють Патріоти України з посиланням на Наші Гроші.

"В останні п’ять років це найнижча потужність АЕС у кожну другу неділю травня на максимумі електроспоживання", - пише видання.

Падіння потужностей АЕС відбувається на фоні загального падіння електроспоживання в Україні через скорочення виробництва та пандемію COVID-19. Станом на понеділок 11 травня 2020 року потужність генерацій АЕС становить 7,25 тис МВТ.

Група народних депутатів звернулася до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням вжити заходів щодо недопущення зниження частки електроенергії АЕС у структурі генерації і, відповідно, переглянути прогнозний баланс об'єднаної електроенергетичної системи країни.

В.о. міністра енергетики Ольга Буславець, котру пов'язують з лобіюванням бізнесу Ахметова, заявила, що скорочення роботи атомних блоків пов'язане з ремонтними роботами, які є плановими та відбуваються кожного року.

Хіти тижня. США приготували нові "санкції з пекла": Журналіст пояснив, як Росію знищать фінансово

субота, 28 листопад 2020, 4:00

Після інавгурації Джо Байдена як президента США у Росії почнуться величезні проблеми. Як пише в блозі оглядач НВ Іван Яковина, відразу після початку президентства Байдена у США введуть так звані "санкції з пекла" - DAASKA (Закон про захист американсько...

Хіти тижня. Трасу Н-14 уперше капітально відремонтували з часів правління Сталіна (відео)

субота, 28 листопад 2020, 3:00

При правильній експлуатації очікуваний міжремонтний термін бетонної дороги Н-14 складає 18 років. Уперше за 70 років капітально відремонтували трасу Н-14 на Миколаївщині. Зараз 66 кілометрів покриття автошляху вже в цементобетоні, передають Патріоти Ук...