Велика Британія зупинила одну з програм для біженців

Одна із тимчасових міграційних програм для українських біженців, які тікали від війни до Великої Британії, була закрита для приймання нових заявок. Про це йдеться у повідомленні на сайті британського уряду, передають Патріоти України.

“Українська сімейна програма” закрилася о 15:00 19 лютого 2024 року. Подати заявку на участь у цій програмі більше неможливо”, - йдеться у повідомленні. Ця програма давала українцям, які мають родичів у Великій Британії, трирічне право на проживання й роботу у країні.

Програма “Оселі для українців”, у рамках якої охочі британці можуть спонсорувати українських біженців, залишається чинною, але термін її дії збігає наприкінці березня наступного року.

Українці, які виїхали через повномасштабне вторгнення Росії, зможуть ще на півтора року продовжити свій легальний статус у Великій Британії, отримавши нову 18-місячну візу, термін дії якої спливатиме у вересні 2026 року.

Загалом понад 283 тис. українців отримали або продовжили притулок з початку вторгнення 24 лютого 2022 року. Упродовж кількох місяців після початку вторгнення багато британців пропонували свої домівки біженцям, які рятувалися від конфлікту. Ті, хто прихистив біженця або цілу родину, отримують £350 на місяць упродовж першого року перебування біженців у Великій Британії та £500 - протягом другого року.

Українцям роздадуть гроші на оплату комуналки: У Мінсоці розповіли, куди звертатись

неділя, 16 червень 2024, 6:28

Українці, які витрачають на комуналку більше 20% сукупного доходу родини, мають право отримати субсидію. Монетизована (тобто надається коштами) допомога компенсує зростання тарифів на електроенергію. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики,...

Змова монополістів, чи об'єктивна реальність? Енергоатом озвучив собівартість найдешевшої електрики країни, і за якою вартістю вона доходить до споживачів

неділя, 16 червень 2024, 6:15

В процесі доставки електрики від АЕС в домівки українців, вона дорожчає приблизно втричі, щоб задовільнити апетити держави з її податками, монополістів енергорозподільчих мереж і всю надбудову Укренерго. Виробнича собівартість державної атомної енергії...