"Велике будівництво": На Закарпатті розбирають скелю для розширення траси Мукачево - Львів

будівництво дороги на Закарпатті

Для розширення дороги Н-09 Мукачево — Івано-Франківськ — Львів у селі Костилівка Рахівського району Закарпатської області в процесі реалізації програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» підрядна організація розбирає скелю протяжністю 130 метрів. Про це повідомляє перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, зазначають Патріоти України.

«Складність робіт полягає у тому, — пояснює Білецький, — що майже весь об’єм, який слід вивезти, — це тверда скельна порода. У порівнянні з попередньою горою, яку вже розбирали раніше, ґрунту практично немає — одне каміння».

Після розбору гори дорогу буде розширено до 8 метрів, що значно покращить проходження автотранспортом цієї ділянки. Наразі саме на цьому відрізку розташовані рекордні за кількістю та розмірами підпірні стінки, уточнюють в ОДА.

Траса Н-09 є важливою транспортною магістраллю, що з'єднує Закарпаття з Івано-Франківською та Львівською областями. Її протяжність в межах Закарпатської області становить 209 км.

Відсутність реформи - то не головне: Зеленський розповів МВФ, чому Україну не можна ставити в один ряд з іншими країнами

понеділок, 14 червень 2021, 20:33

Те, що реформи потребують перед усім сама Україна, щоб досягти "кінця епохи бідності" президент замовчує. А воююча держава потребує прогресу в рази більше - то аксіома і досвід таких держав як Ізраїль. Зате знов обіцяє виконати невиконані обіцянки. Між...

Блокування середньоазійського трафіку, або наша відповідь на "Північний потік-2": Україна готова подати новий позов на "Газпром"

понеділок, 14 червень 2021, 20:20

У Путіна сподіваються залишити українську "трубу" пустою і цим вбити не лише транзитні мільярди доларів для Києва, але і залишити українських споживачів геть без блакитного палива. Україна готова подати позов на Газпром в міжнародний арбітраж через бло...