"Велике будівництво" не поспіває: В Україні шість автомагістралей стануть платними. Названо ціни на проїзд

В Україні знову заговорили про плани побудувати шість платних автобанів загальною довжиною 1500 км на території десяти областей. Зараз вже відомо, що будівництво передбачається на умовах концесії з правом інвестора після закінчення будівництва отримувати дохід від нової траси, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне .

У планах зробити платними дороги

  • Харків — Дніпро — Запоріжжя;
  • Бориспіль — Полтава;
  • Херсон — Миколаїв
  • Київ — Житомир-Рівне;
  • Ягодин — Ковель — Луцьк
  • Дніпро — Кривий Ріг — Миколаїв.

Плата за проїзд по таким дорогам буде варіюватися від 0,023 до 0,133 євро за кілометр. За нинішнім курсом це становить від 0,73 до 4,14 грн за кілометр.

Нагадаємо, мінімальний тариф за проїзд платним автобаном передбачається для мотоциклів, легкових авто та мікроавтобусів, підвищений (0,045 євро) — для автобусів і автопоїздів, максимальний — для фур масою більше 12 тонн.

Фото https://ua.depositphotos.com/

Поки українців годують обіцянками: З нового року у Польщі зростає "мінімалка" - заробітчани тримуватимуть більше

п’ятниця, 3 грудень 2021, 18:38

У Польщі рекордно зросла чисельність трудових мігрантів з України. Зараз там офіційно трудиться майже на чверть більше українців, ніж це було до пандемії. А з нового року тамтешні заробітчани зможуть отримувати вищу платню, адже Польща підвищує мінімал...

Готуйте кишені! На українському ринку різко подорожчає натуральна кава

п’ятниця, 3 грудень 2021, 18:29

Чашка ароматної ранкової кави може стати святковим напоєм, оскільки для пересічних громадян країни вона коштуватиме надто дорого. Один з найпопулярніших продуктів вже рекордно подорожчав, надалі зростання цін продовжиться, передають Патріоти України. ...