Велике крадівництво: ​У семи регіонах України місцеві прокурори розкрили безліч кримінальних фактів при реалізації мегапроекту Зеленського, - ЗМІ

Кошти багатоміл'ярдного проекту крали практично на всіх етапах, починаючи з фальшивих тендерів

У шести областях та місті Києві правоохоронці викрили факти корупції в дорожних тендерах. Мова про факти розкрадання бюджетних грошей під час ремонту доріг. Про це пише «Главком» з посиланням на джерела з місцевих прокуратур, зазначають Патріоти України. Прокуратура взялась за головний проєкт Банкової.

Зокрема київська міська прокуратура зареєструвала 27 справ стосовно махінацій під час дорожних робіт за п’ятьма статтями Кримінального кодексу.

У Харківській області розслідують 58 кримінальних справ. Крім цього, у 2020 році до судів цієї області направили 10 обвинувальних актів за фактами заволодіння бюджетними коштами під час ремонту автодоріг. Загальна сума пред’явлених позовів прокурорами Харківщини – понад 16 млн грн.

Дніпровська обласна прокуратура виявилась відвертішою й конкретизувала факти зловживань на «Великому будівництві». Це – крадіжки грошей службовими особами Служби автомобільних доріг у Дніпровській області спільно з представниками комерційних структур під час проведення та виконання тендерних закупівель з утримання, ремонту та будівництва автошляхів.

Полтавська обласна прокуратура добивається в суді визнання недійсними тендер із проведення капремонту моста загальною вартістю 17,7 млн грн. Причина – порушення закону про публічні закупівлі.

Нацполіція Кіровоградської області відкрила кримінальне провадження за фактами незаконного збільшення вартості будівництва, реконструкції доріг області.

Також крадіжки бюджетних грошей під час розпіареного ремонту доріг розслідують у Донецькій та Черкаській областях.

У США зібралися випустити новий долар - валюта піде в онлайн

вівторок, 2 березень 2021, 16:26

Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара. Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел, повідомляє Global Times, передають Патріоти України. Пауел вважає, що впров...

Свої люди? Пінчук продавав труби в РФ в 2-3 рази дешевше, ніж "Нафтогазу"

вівторок, 2 березень 2021, 15:27

Заводи "Інтерпайп" Віктора Пінчука в 2015-2019 рр. продавали ідентичні труби для державної компанії "Нафтогаз" в 2015-2019 рр. за ціною в 2-3 рази вище, ніж за контрактами з російською нафтовою компанією "Башнефть". Про це йдеться в аналітичній статті ...