"Великий стрибок" по-українськи: Як $150 млрд можуть повернутися в Україну, - економіст

Без амністії капіталів якісного реформування економічної сфери не буде, переконує фахівець. Треба запропонувати прозорий та простий механізм повернення коштів.

В'ячеслав Черкашин

Патріоти України пропонують ознайомитись з інтерв'ю журналу "Країна"експерт із питань податкової й митної політики В'ячеслав Черкашин.

"За кордоном від нас ховають 150 мільярдів доларів. Вірю, що ці гроші можуть повернутися в Україну. Людям треба запропонувати прозорий та простий механізм повернення коштів, легалізацію. Дати гарантії, що їх не заберуть", - вважає він.

На думку В'ячеслава Черкашина, треба подати нульову декларацію, показати усе, що маєш.

"Уже є відповідний законопроект № 9405, там мінімальна діюча податкова ставка 5 відсотків. Це важливо для міжнародних кредиторів. Маємо їм пояснити, що це не амністія, а новий суспільний договір у податковій сфері. Альтернатива - нульова ставка, якщо людина купує державні боргові папери мінімум на 5 років. Так за рік зможемо розрахуватися з боргом МВФ та не дозволити перетворити нашу країну на боргову колонію", - пояснює експерт.

Головне питання - встановити ці правила назавжди і для всіх, наголошує він.

"Треба переконати тих, хто володіє капіталом. В Америці президент Франкліт Рузвельт під час Великої депресії по радіо й телебаченню закликав людей нести гроші в банки й особисто гарантував, що жоден долар не зникне. Наступного ранку американці так і зробили, що допомогло їх банківській системі встояти. Це питання довіри. Головне – створити правила", - додає експерт.

Джерело: Газета.ua

Хіти тижня. Шедевр ергономіки: Новозеландці побудували будиночок з двома спальнями на площі 19,2 кв.м. (фото)

середа, 1 квітень 2020, 21:00

Сучасна тенденція до зменшення житлової площі змушує архітекторів і дизайнерів проектувати унікальні моделі, в яких можна комфортно жити цілою родиною. Новозеландські розробники примудрилися створити крихітний мобільний будинок відразу з двома спальням...

Сюрприз для всіх, особливо для Кремля: ВІдкинувши "російські кайдани" обмежень, Саудівська Аравія різко збільшила пропозицію нафти — ЗМІ

середа, 1 квітень 2020, 19:59

До сьогодні Саудівській Аравії експортувала, згідно обмежувальної угоди, близько 10 млн барелів на добу. Не повідомляючи, скільки нафти спрямують у резерви від нарощення видобутку. Саудівська Аравія 1 квітня різко збільшила пропозицію нафти до більш ні...