"Великий стрибок" по-українськи: Як $150 млрд можуть повернутися в Україну, - економіст

Без амністії капіталів якісного реформування економічної сфери не буде, переконує фахівець. Треба запропонувати прозорий та простий механізм повернення коштів.

В'ячеслав Черкашин

Патріоти України пропонують ознайомитись з інтерв'ю журналу "Країна"експерт із питань податкової й митної політики В'ячеслав Черкашин.

"За кордоном від нас ховають 150 мільярдів доларів. Вірю, що ці гроші можуть повернутися в Україну. Людям треба запропонувати прозорий та простий механізм повернення коштів, легалізацію. Дати гарантії, що їх не заберуть", - вважає він.

На думку В'ячеслава Черкашина, треба подати нульову декларацію, показати усе, що маєш.

"Уже є відповідний законопроект № 9405, там мінімальна діюча податкова ставка 5 відсотків. Це важливо для міжнародних кредиторів. Маємо їм пояснити, що це не амністія, а новий суспільний договір у податковій сфері. Альтернатива - нульова ставка, якщо людина купує державні боргові папери мінімум на 5 років. Так за рік зможемо розрахуватися з боргом МВФ та не дозволити перетворити нашу країну на боргову колонію", - пояснює експерт.

Головне питання - встановити ці правила назавжди і для всіх, наголошує він.

"Треба переконати тих, хто володіє капіталом. В Америці президент Франкліт Рузвельт під час Великої депресії по радіо й телебаченню закликав людей нести гроші в банки й особисто гарантував, що жоден долар не зникне. Наступного ранку американці так і зробили, що допомогло їх банківській системі встояти. Це питання довіри. Головне – створити правила", - додає експерт.

Джерело: Газета.ua

Вражаюче досягнення: Запас ходу нового електрокара Маска перевершив прогноз

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:28

Компанія Tesla може почати поставки нової моделі електрокара Tesla Model Y вже в лютому цього року. Міністерство енергетики США заявило, що запас ходу Tesla Model Y без підзарядки - 507 кілометрів. Про це повідомляється на сайті відомства, передають Па...

Які країни купляють і що саме: "Укроборонпром" за рік наростив свій експорт майже на 20%

п’ятниця, 21 лютий 2020, 20:49

За підсумками 2019 року експорт озброєння та послуг підприємств-учасників концерну "Укроборонпром" склав 908 мільйонів доларів, що на 19% більше ніж показник 2018 року. Про це повідомив генеральний директор "Укроборонпром" Айварас Абрамавичус у підсумк...