Ентузіасти порталу XDA-Developers отримав доступ до невипущеної версії Android 13 під кодовою назвою "Тірамісу". У ранній збірці виявилися як мінімум чотири цікавих нововведення в порівнянні з актуальною версією фірмової мобільної ОС, інформують Патріоти України.
Судячи з зображень, однією з фішок нової "операційки" стане можливість налаштування мови інтерфейсу кожної програми на рівні системи. Інакше кажучи, інтерфейс смартфона зможе працювати однією мовою, а вибрані застосунки – на тому, який вибере сам користувач.
З'явиться і функція "економії ресурсів". Зазначається, що Android буде привласнювати "кредити" застосункам в залежності від того, наскільки розряджена батарея. Застосунки зможуть використовувати "кредити" для "оплати" за можливість виконувати завдання.
Крім того, в Android перероблять систему "пушей". Тепер застосунки повинні будуть запросити у користувача дозвіл на відправку повідомлень, що, своєю чергою, позбавить користувачів від постійних нотифікацій.
Торкнуться зміни і кодек Bluetooth LE Audio, який здатний забезпечити поліпшену якість звуку в порівнянні зі стандартним Bluetooth – навіть при низькому заряді.
До речі, інтерфейс "тринадцятки" практично не відрізняється від Android 12. Втім, це не дивно, враховуючи що перед нами одна з перших збірок ОС. Ймовірно, на момент релізу Android 13 Тірамісу буде виглядати трохи інакше.
Якщо історія повториться, Android 13 буде офіційно представлена на початку наступного року, а навесні буде доступна бета-версія для тестерів і випущена для широкої публіки на початку осені.
В Україні всі підприємці на єдиному податку мають заплатити авансові внески з військового збору та єдиного соціального внеску, відзвітувати щодо найманих працівників, а представники 3 групи — подати декларації за 1 квартал цього року. Про це повідомил...
Президент США Дональд Трамп запровадив 10% мито на імпорт в США, що зачепило і Україну, яка експортувала до Штатів товарів на $874 млн у 2024 році. Очікується, що це призведе до подорожчання техніки Apple в Україні на 10-20% та вдарить по малих виробни...