Від трун до яєць: В окупованому Криму ціни на все б’ють рекорди - анальгін дорожче на 240%

Як випливає з оприлюднених незаконним Кримстатом офіційних показників, на окупованому півострові, звідки агресор постійно атакує Україну, з 2015 року середнє зростання цін нібито становило від 50 до 100%, передають Патріоти України.

При цьому і на даному фоні пригладжених показників виділяються рибні та м'ясні консерви, що подорожчали в 5 і більше разів, курячі яйця, що виросли в ціні в 2,5 рази і цигарки, які подорожчали приблизно втричі, повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

«Найбільш здивували ціни на проїзд у тролейбусі, що виросли, практично вчетверо, і цей особливий гуманізм, навіть у порівнянні з «піднятими вдвічі цінами на маршрутки та автобуси, легко пояснюється особливими відносинами нинішнього керівництва «Кримтролейбус» особисто з Сергієм Аксьоновим. При цьому від зростання цін кримчанам не допоможуть ані анальгін, який підріс у ціні на 240%, ні корвалол чи аспірин, які подорожчали на 165%».

Натомість труни для населення півострова, додають в Асоціації, подорожчали трохи менше, з 3 тисяч до 7,4 тисяч рублів через помітне зростання ціни в 2023 році. «Чомусь очевидна причина зростання попиту на даний фінальний товар ані „Кримстатом“, ані медіа не називається».

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...