Від трун до яєць: В окупованому Криму ціни на все б’ють рекорди - анальгін дорожче на 240%

Як випливає з оприлюднених незаконним Кримстатом офіційних показників, на окупованому півострові, звідки агресор постійно атакує Україну, з 2015 року середнє зростання цін нібито становило від 50 до 100%, передають Патріоти України.

При цьому і на даному фоні пригладжених показників виділяються рибні та м'ясні консерви, що подорожчали в 5 і більше разів, курячі яйця, що виросли в ціні в 2,5 рази і цигарки, які подорожчали приблизно втричі, повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

«Найбільш здивували ціни на проїзд у тролейбусі, що виросли, практично вчетверо, і цей особливий гуманізм, навіть у порівнянні з «піднятими вдвічі цінами на маршрутки та автобуси, легко пояснюється особливими відносинами нинішнього керівництва «Кримтролейбус» особисто з Сергієм Аксьоновим. При цьому від зростання цін кримчанам не допоможуть ані анальгін, який підріс у ціні на 240%, ні корвалол чи аспірин, які подорожчали на 165%».

Натомість труни для населення півострова, додають в Асоціації, подорожчали трохи менше, з 3 тисяч до 7,4 тисяч рублів через помітне зростання ціни в 2023 році. «Чомусь очевидна причина зростання попиту на даний фінальний товар ані „Кримстатом“, ані медіа не називається».

Наслідки відкриття Ормузської протоки: Світові ціни на нафту обвалилися до довоєнного рівня

середа, 24 червень 2026, 18:57

Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...

Столиця рф приречена на паливний голод: Московський НПЗ зупинили до 2027 року внаслідок ударів дронів - ЗМІ

середа, 24 червень 2026, 18:50

Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...