Віддати фермерів на заклання латифундистам: Зеленський підтримав законопроект про паї на землю

Президент України Володимир Зеленський підтримав доопрацьований законопроект №3131-д, яким передбачено оподаткування паїв. Про це Володимир Зеленський заявив під час візиту на Волинь, передають Патріоти України.

«Чесно кажучи, я за (законопроект 3131-д). Це один із законів, який виводить з тіні весь сектор фермерства. Всі повинні бути білими, сірих і чорних не повинно бути. Саме про це закон», - висловився Зеленський.
За його словами, податки повинні платити всі виробники, однак важливо, щоб законопроект не торкнувся звичайних селян, які тримають городи для себе. Нагадаємо, 9 липня Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав доопрацьований законопроект 3131-д по детінізації сільгоспвиробництва. Ставку податку для одноосібників і сімейних фермерських господарств запропонували зменшити, а також ввести пільговий перехідний період в законопроект.

В Україні вступить в силу важливе нововведення для ФОПів

четвер, 6 серпень 2020, 17:57

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 786-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб - підприємців", який передбачає багато нововведень для ФОПів, передають...

Рекордні ціни на яблука та ягоди: Що подорожчає наступним в Україні

четвер, 6 серпень 2020, 17:43

Найдешевші яблука коштують 20 грн. Середня вартість кілограма цих фруктів - 30-35 грн. Економіст Олег Пендзин розповідає, що висока вартість яблук у серпні зумовлена орієнтованістю вітчизняних виробників на вартість імпортного продукту. На свої яблука ...