
Сьогодні, 15 червня, в Україні будуть діяти стабілізаційні графіки відключення світла, адже було запроваджено ліміти на споживання електроенергії по всій країні Про це повідомили у НЕК "Укренерго" і ДТЕК, передають Патріоти України.
Так, у суботу графіки погодинних відключень по всій Україні - від 08:00 до 23:00. Втім, від 16:00 до 20:00 обмеження на споживання будуть діяти для більшої кількості споживачів, попередили у компанії.
Погіршення ситуації в НЕК пояснюють тим, що через хмарність знижено роботу сонячних електростанцій, а також розпочався плановий ремонт чергового атомного енергоблока.
У ДТЕК інформують, що сьогодні графіки стабілізаційних відключень будуть застосовуватись у Києві, Київській, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській областях від 08:00 до 23:00. Точні графіки відключень за своєю адресою можна подивитись на сайтах обленерго і ДТЕК.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...