Відключення світла 15 червня: У ДТЕК і "Укренерго" повідомили, коли не буде електрики

Сьогодні, 15 червня, в Україні будуть діяти стабілізаційні графіки відключення світла, адже було запроваджено ліміти на споживання електроенергії по всій країні Про це повідомили у НЕК "Укренерго" і ДТЕК, передають Патріоти України.

Так, у суботу графіки погодинних відключень по всій Україні - від 08:00 до 23:00. Втім, від 16:00 до 20:00 обмеження на споживання будуть діяти для більшої кількості споживачів, попередили у компанії.

Погіршення ситуації в НЕК пояснюють тим, що через хмарність знижено роботу сонячних електростанцій, а також розпочався плановий ремонт чергового атомного енергоблока.

У ДТЕК інформують, що сьогодні графіки стабілізаційних відключень будуть застосовуватись у Києві, Київській, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській областях від 08:00 до 23:00. Точні графіки відключень за своєю адресою можна подивитись на сайтах обленерго і ДТЕК.

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...

Надоїли "дармоїди": Українцям у Польщі все більше відмовляють у статусі біженця

середа, 24 червень 2026, 6:05

Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...