
Після нещодавніх масованих атак росіян по українських енергооб'єктах "Укренерго" було змушене застосувати обмеження споживання на всій території країни. Але важка ситуація з електропостачання може невдовзі покращитись. Про це розповів народний депутат Сергій Нагорняк в коментарі для "РБК-Україна", передають Патріоти України.
За словами нардепа, енергетикам потрібно близько тижня на ремонтні роботи. Після цього ситуація з електропостачання може вирівнятися.
"Нам вдалося уникнути блекауту завдяки двом речам. Перше, це те, що якісно і ефективно відпрацювала протиповітряна оборона, і велику кількість ракет і дронів вдалося збити", – зазначив Нагорняк.
Він додав, що від серйозних пошкоджень підстанції "Укренерго", які зазнали ударів дронами та ракетами, вберіг збудований захист другого рівня. Проте є велика кількість незначних пошкоджень.
"На щастя, нам вдалося уникнути блекауту, і ті обмеження, які ми сьогодні бачимо по країні, вони більше спричинені не відсутністю генерації, а саме необхідністю провести ремонтні роботи на підстанціях "Укренерго" та лініях електропередач, які зазнали ушкоджень", – сказав Нагорняк.
За його словами, хоча пошкодження є "технічними та незначними", їх ліквідація потребує часу.
"Потрібен певний час – фактично десь до неділі. Десь – трохи менше часу, десь – трохи більше, для того, щоб вирівняти ситуацію", – спрогнозував Сергій Нагорняк.
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...