Відключенням бути? Споживання електроенергії зросло - українців просять не вмикати ввечері потужні прилади

У понеділок вранці фіксують зростання рівня споживання електроенергії, передають Патріоти України.

За даними Укренерго, станом на 9:30 понеділка рівень споживання на 2,2% вищий, ніж попереднього робочого дня - 20 вересня. У неділю, 22 вересня, добовий максимум споживання відповідав рівню попередньої неділі - 15 вересня.

Укренерго просить споживачів за можливості перенести використання потужних електроприладів на денні години, а увечері споживати електрику ощадливо.

Читайте також: У Тернополі стався вибух на трансформаторній підстанції - кілька вулиць без світла

У понеділок, 23 вересня, запланований імпорт електроенергії із сусідніх країн до України становить 15 223 МВт-год., експорт не здійснюється.

"Імпорт - відбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 15 223 МВт-год., з максимальною потужністю в окремі години до 1488 МВт. Експорт - не відбувається і не передбачається", - йдеться у повідомленні.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Надбавки для пенсіонерів: Ось хто може отримати до 570 грн до виплати

вівторок, 23 червень 2026, 18:58

Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...