
У понеділок вранці фіксують зростання рівня споживання електроенергії, передають Патріоти України.
За даними Укренерго, станом на 9:30 понеділка рівень споживання на 2,2% вищий, ніж попереднього робочого дня - 20 вересня. У неділю, 22 вересня, добовий максимум споживання відповідав рівню попередньої неділі - 15 вересня.
Укренерго просить споживачів за можливості перенести використання потужних електроприладів на денні години, а увечері споживати електрику ощадливо.
У понеділок, 23 вересня, запланований імпорт електроенергії із сусідніх країн до України становить 15 223 МВт-год., експорт не здійснюється.
"Імпорт - відбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 15 223 МВт-год., з максимальною потужністю в окремі години до 1488 МВт. Експорт - не відбувається і не передбачається", - йдеться у повідомленні.
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...