Відмовитися від фіксованого курсу 29,25 грн за долар: НБУ анонсував пом'якшення валютних обмежень

Національний банк планує пом'якшити деякі валютні обмеження, введені з першого дня війни. Крім того, НБУ може відмовитися від фіксованого курсу на рівні 29,25 гривень за долар. Про це заявив голова НБУ Кирилр Шевченко виданню The Asahi Shimbun, передають Патріоти України.

"Хочу повідомити, що зараз ми розглядаємо можливість пом'якшення деяких валютних обмежень. Ми також думаємо, як повернутися до режиму плаваючого обмінного курсу", - сказав він.

За його словами, такий крок принесе більше стабільності на валютний ринок.Як нагадав Шевченко, для вирішення проблеми девальвації гривні на початку війни НБУ зробив ряд кроків. "Один з них - фіксований обмінний курс. Відхилення ринкового курсу від офіційного дійсно дуже незначне", - повідомив він.

Українці можуть добровільно збільшити свій пенсійний вік: Ось як через це збільшиться виплата

п’ятниця, 9 грудень 2022, 18:37

Українці мають право добровільно збільшити свій пенсійний вік та вийти на заслужений відпочинок пізніше. За це їхній розрахунковий розмір пенсії збільшиться на 0,5% за кожен додатковий місяць відмови від пенсії, передають Патріоти України. А якщо ви ви...

Чекати не довго: В "Укренерго" спрогнозували, коли в Україні повернуть планові відключення світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 18:30

Українські енергомережі незабаром можуть знову перейти на планові графіки відключення світла - вже за кілька днів. Про це в рамках брифінгу заявив керівник правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України. За його словами, Укр...