Відразу для шістьох пасажирів: Ізраїльська компанія представила прототип літаючого воднемобіля (фото)

Транспортний засіб оснащений електродвигуном, що функціонує за рахунок ефективних водневих елементів.

Ізраїльською компанією Metro Skyways на загальний огляд представлено прототип літаючої версії авто. Модифікацію, що отримала силову установку на спеціальних паливних комірках, назвали CityHawk, передають Патріоти України.

Транспортний засіб оснащується електродвигуном, що функціонує за рахунок ефективних водневих елементів. Завдяки йому працюють два вентилятори, які приховані спереду і ззаду літаючого апарата. Цей транспорт здатний вміщати до 6 потенційних пасажирів. Техніка може розганятися до 270 км/год. При цьому воднемобіль здатний подолати шлях до 150 кілометрів.
У повітрі такий автотранспорт може знаходитися до 5 годин. При цьому показник граничної висоти досягає 3,7 м. Елементи живлення можуть заряджатися за пару хвилин. Щоб посадити апарат, потрібно майданчик невеликих розмірів. Для салону цього транспорту не характерна наявність шуму і вібрацій. Завдяки цьому такий воднемобіль можна застосовувати для різних цілей.

Скрепам наказано терпіти та не роптати: "Газпром" рятуватиметься від банкрутства за рахунок росіян

вівторок, 14 липень 2020, 21:58

Через світову кон'юнктуру кишенькова компанія Путіна наразі змушена продавати сировину за кордон дешевше собівартості. Рішення про індексацію цін на газ в Росії вже прийнято, зараз воно знаходиться в стадії оформлення. У квітні доходи Росії від експорт...

Нацбанк продовжує послаблювати гривню

вівторок, 14 липень 2020, 21:39

Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 30,87 гривні (на 14 липня - 30,69 гривні). . Нагадуємо, Нацбанк на 14 липня послабив офіційний курс гривні до долара на 14 копійок, встановивши його на рівні 27,09 гривні.