Відразу після "зникнення" солі: Світу загрожує цукрова криза

Індія, один з найбільших у світі експортерів сільськогосподарської продукції, прийняла рішення обмежити продаж цукру на міжнародних ринках після заборони експорту пшениці, передають Патріоти України.

У заяві уряду Індії йдеться, що обмеження експорт цукру до 10 млн тонн на маркетинговий сезон триватиме до вересня, щоб тримати ціни під контролем. Продавців в країні попросили отримати "спеціальний дозвіл" від влади на будь-який експорт цукру в період з 1 червня по 31 жовтня.

Індія є найбільшим у світі виробником цукру і другим за величиною експортером після Бразилії. Перехід до обмеження експорту відбувається в той час, коли річна роздрібна інфляція в третій за величиною економіці Азії досягла 7,8% у квітні, що є найвищим рівнем майже за вісім років.

У поточному маркетинговому році з жовтня 2021 року по вересень 2022 року Індійські цукрові заводи підписали експортні контракти приблизно на 9 млн тонн.

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...

НБУ підвищить офіційний курс долара до 40 грн: Українцям повідомили, коли це станеться

неділя, 4 грудень 2022, 23:55

До кінця 2022 року офіційний курс долара в Україні залишиться 36,6 гривні. Проте наступного року НБУ його, ймовірно, підвищить до 40 доларів. Швидше за все, це відбудеться ближче до закінчення 2023 року. Такий прогноз щодо курсу долара дала інвесткомпа...