Відразу після "зникнення" солі: Світу загрожує цукрова криза

Індія, один з найбільших у світі експортерів сільськогосподарської продукції, прийняла рішення обмежити продаж цукру на міжнародних ринках після заборони експорту пшениці, передають Патріоти України.

У заяві уряду Індії йдеться, що обмеження експорт цукру до 10 млн тонн на маркетинговий сезон триватиме до вересня, щоб тримати ціни під контролем. Продавців в країні попросили отримати "спеціальний дозвіл" від влади на будь-який експорт цукру в період з 1 червня по 31 жовтня.

Індія є найбільшим у світі виробником цукру і другим за величиною експортером після Бразилії. Перехід до обмеження експорту відбувається в той час, коли річна роздрібна інфляція в третій за величиною економіці Азії досягла 7,8% у квітні, що є найвищим рівнем майже за вісім років.

У поточному маркетинговому році з жовтня 2021 року по вересень 2022 року Індійські цукрові заводи підписали експортні контракти приблизно на 9 млн тонн.

Головні зміни в Україні з 1 липня 2022: Що треба знати про пенсії, соцвиплати, допомога на дитину і комуналка

п’ятниця, 1 липень 2022, 8:56

Влада країни стверджує, що в липні 2022 року зміниться прожитковий мінімум, підвищаться пенсії і з'являться нові механізми соціальних виплат, передають Патріоти України. З 1 липня українські пенсіонери отримуватимуть на 93 гривні більше, ніж у попередн...

Експерти розповіли, що буде з цінами на пальне найближчим часом

п’ятниця, 1 липень 2022, 8:43

За місяць після ліквідації держрегулювання цін на пальне, черги на АЗС помітно скоротилися, а нафтопродукти почали дешевшати. Утім, ситуація залишається напруженою: мережі АЗС бояться накопичувати ресурс через ризики ракетних ударів, а вартість транспо...