"Відсьогодні припинено діяльність державного концерну "Укроборонпром", - міністр стратегічної промисловості

Державний концерн "Укроборонпром" почав процес реорганізації в акціонерне товариство, — міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін.

"Відсьогодні припинено діяльність державного концерну "Укроборонпром". Натомість утворено акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість", — написав міністр в Telegram в ніч на 29 червня.

За його словами, наступним кроком буде переведення штату, передача майна та подальші трасформаційні процеси.

Далі компанія перейде до формування Наглядової ради відповідно до стандартів OECD.

План перетворення Державного концерну "Укроборонпром" в акціонерне товариство був затверджений урядом ще в березні. Однак зміни відкладали до часу зміни керівництва концерну.

"Польський уряд зміг переконати фермерів": У Мінекономіки розповіли про ситуацію з блокадою на зараз

неділя, 3 березень 2024, 10:50

Польські фермери визнали, що їхні акції використовують спецслужби РФ для розпалювання міжнаціональної ворожнечі між українцями та поляками. Уряд Польщі вже розслідують ці інциденти. Про це сказав заступник міністра економіки України Тарас Качка в ефірі...

Китай відтісняють з наукомісткого бізнесу: Індія вирвалася в лідери експортерів чипів у передові країни

неділя, 3 березень 2024, 9:40

Політика "Великої сімки" щодо позбавлення залежності від китайського імпорту вже приносить перші відчутні плоди. Аналітики зазначають, що з 2021 по 2023 роки частка індійського експорту до США зросла з 2,51% до 7,65%, а до Великої Британії — з 4,79% до...