"Війна" набирає обертів: Білорусь призупинила поставки бензину в Україну

Білорусь тимчасово призупинила поставки світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії, повідомляють Патріоти України.

Як пояснив заступник генерального директора Білоруської нафтової компанії (БНК) Сергій Гриб, це обгрунтовано поставками на білоруські нафтопереробні заводи неякісної нафти з Росії.

"На сьогодні (контрактні зобов'язання. — Ред.) припинені до моменту вирішення питання з російською нафтою", — сказав заступник директора БНК.

Гриб уточнив, що "припинена поставка світлих нафтопродуктів — бензинів і дизельного пального — в Україну, Польщу і країни Балтії".

Хіти тижня. Гривня тривоги нашої: Фінансисти спрогнозували курс валют на наступний тиждень

понеділок, 28 вересень 2020, 23:30

Нацбанк збільшує валютні інтервенції, однак національна валюту все одно не може зупинитись в падінні. Як зазначив аналітик, за минулий тиждень курс долара до гривні незначно виріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-0,5%. . Так, з п'ятниці по п'...

"Зрада" скасовується: Міненерго заперечує факт підвищення цін на електрику для населення

понеділок, 28 вересень 2020, 22:45

В медіа поширюється недостовірна інформація щодо підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міненерго, передають Патріоти України. "Міненерго та Уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної ...