"Війна" набирає обертів: Білорусь призупинила поставки бензину в Україну

Білорусь тимчасово призупинила поставки світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії, повідомляють Патріоти України.

Як пояснив заступник генерального директора Білоруської нафтової компанії (БНК) Сергій Гриб, це обгрунтовано поставками на білоруські нафтопереробні заводи неякісної нафти з Росії.

"На сьогодні (контрактні зобов'язання. — Ред.) припинені до моменту вирішення питання з російською нафтою", — сказав заступник директора БНК.

Гриб уточнив, що "припинена поставка світлих нафтопродуктів — бензинів і дизельного пального — в Україну, Польщу і країни Балтії".

Тарифи зростають: В Україні ввели абонплату на газ. Скільки доведеться переплатити

субота, 25 січень 2020, 17:37

Варто враховувати, що остання цифра – 7,97 грн – розрахована з урахуванням ціни кубометра + абонплати на один куб. Але якщо в минулому році витрачали менше блакитного палива, то і кінцева вартість кубометра може бути менше. . «За основу береться обсяг...

Хіти тижня. Долар має коштувати 10 гривень: У The Economist приголомшили заявою

субота, 25 січень 2020, 16:00

Видання The Economist опублікувало рейтинг найбільш недооцінених валют у світі. Україна опинилася на 50 місці з 56 можливих, передають Патріоти України. Видання The Economist наводить дані за січень. В Україні бургер Бік-Мак з Макдональдсу коштує 57 гр...