Війна не завада? У німецькому порту затримали російське судно з ядерним паливом для АЕС США

У морському порту Ростока (Німеччина) протягом трьох тижнів стоїть судно "Атлантік Навігатор ІІ", на борту якого знайшли збагачений уран. Про це пише видання Norddeutsche Neueste Nachrichten, передають Патріоти України.

Зазначається, що збагачений уран призначався для атомних електростанцій США. Судну заборонили залишати порт через порушення санкцій Євросоюзу.

Воно вийшло з Санкт-Петербурга і не мало заходити до німецького порту. Але на судні відмовив двигун, через який воно було змушене стати на ремонт у Ростоку. Митниця виявила товари, які потрапили під санкції ЄС, та заборонила судну продовжувати шлях.

Також "Атлантік Навігатор II" перевозив березову деревину. Митниця встановила, що деревина надходить із заводів російського олігарха, включеного до списку санкцій ЄС. Компанія-власник російського судна подала протест на ухвалу про затримання, але його не задовольнили.

В Україні хочуть запровадити нове маркування товарів у магазинах та в рекламі: Що зміниться

субота, 20 квітень 2024, 12:29

В Україні запропонували маркувати продукцію брендів, які досі не вийшли з російського ринку. У разі, якщо до законодавства внесуть відповідні зміни, маркування таких товарів стане обов'язковим не лише на прилавках магазинів, а й у рекламі, передають П...

В Україні військовим заборонять доступ до казино: Зеленський увів у дію рішення РНБО

субота, 20 квітень 2024, 10:30

Президент Володимир Зелеський увів в дію рішення РНБО щодо "Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі інтернет". Про це йдеться в указі президента, передають Патріоти України. Президент підписав Указ №234/2024 "Щодо прот...