"Вказану продукцію взагалі не експортуємо нікуди": "Українська оборонна промисловість" спростувала постачання РФ запчастин до літаків

АТ "Українська оборонна промисловість" спростувала інформацію про те, що підприємства "Компанія авіаційного та ракетно-технічного будування", ХМЗ "ФЕД" "Київський завод "Радар" працюють із російською компанією "Авиа ФЭД сервис". Про це повідомляє пресслужба акціонерного товариства "Українська оборонна промисловість", передають Патріоти України.

У заяві вказано, що від 2014 року "Компанія авіаційного та ракетно-технічного будування", "ХМЗ "ФЕД" і "Київський завод "Радар" не працюють із російською компанією "Авиа ФЭД сервис", а також не мали та не мають контрактів із LINKER (ОАЕ) і "Бакайторг1" (Киргизстан).

"Також повідомляємо, що з початку повномасштабного вторгнення підприємства АТ "Українська оборонна промисловість" взагалі не експортували зазначену в матеріалах продукцію", – наголосили в "УОП".

Йдеться про компоненти для літаків і гвинтокрилів виробництва деяких підприємств "УОП", про що повідомляло видання "Важные истории". "Зібрані під час відповідної перевірки матеріали були передані до правоохоронних органів для подальшого розслідування", – додали в АТ.

Нагадаємо, напередодні видання "Важные истории" повідомило, що авіапромисловість Росії продовжує отримувати постачання від компанії "Авиа ФЭД сервис", яка закупила більшу частину запчастин в Україні. Видання також опублікувало перелік цих запчастин.

ЄС зупинить вільну торгівлю з Україною? Економістка пояснила, які обмеження можуть запровадити

вівторок, 5 березень 2024, 9:57

Зона вільної торгівлі (ЗВТ) України та Європейського Союзу (ЄС) за фактом не закінчиться влітку 2024 року. Однак на даний момент стоїть питання часткового повернення квот та мит на експорт низки "чутливих" товарів з України до Європи. Зокрема, це яйця,...

Чи треба блокувати рахунки ухилянтів в Україні: Міністр юстиції дав відповідь

вівторок, 5 березень 2024, 9:23

Нова редакція урядового законопроєкту №10449 щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку передбачає можливість через суд тимчасово заарештувати кошти ухилянтів. Міністр юстиції Денис Малюська в інтерв'ю виданню "РБК-Україна" п...