Влада готує ще один удар! Українцям перерахують податки: Скільки доведеться платити

В Україні готують підвищення основних податкових ставок. Йдеться про підвищення ПДВ та ПДФО. Це може відбутися вже у липні. Про це йдеться у матеріалі OBOZ.UA. Щоб закрити діру в 400 млрд грн, необхідно підвищити основні податки. Рішення має запрацювати вже цього року, і воно стосуватиметься абсолютно всіх українців, передають Патріоти України.

Так, військовий збір мають збільшити з 1,5% до 5%. Фактично це збільшить податок на доходи фізичних осіб, бо цей збір ввели як доповнення вказаного податку. Таке підвищення може принести бюджету близько 94 млрд грн.

В уряді планують підвищити і податок на додану вартість (ПДВ). Зараз ставка на рівні 20%. "Точне рішення, на яку суму треба підвищити податок, поки не ухвалили. Або на 2%, або на 3%. Не менше", – каже співрозмовник в уряді. Це додатково до 120 млрд грн.

Збільшення ставки ПДВ на один відсотковий пункт приводить до додаткових надходжень до бюджету в розмірі 40 млрд грн. Два вказані податки дадуть понад 200 млрд грн. Можливі додаткові надходження й у випадку введення економічного бронювання.

Якщо його максимально спростити й дозволити брати участь ФОПам, результат може сягнути близько 400 млрд грн. Це б дало можливість покрити дефіцит бюджету. Однак водночас є ще одна проблема: напруженість у суспільстві. Далеко не всі підтримують введення економічного бронювання, політичного рішення щодо цього поки немає.

"У нас є мережеві обмеження": Українцям розповіли, що буде зі світлом найближчим часом

субота, 20 липень 2024, 17:25

Найближчим часом в українській енергосистемі очікується покращення ситуації. Цьому сприятиме скорочення термінів ремонтів енергоустаткування для підготовки його до осінньо-зимового періоду, передають Патріоти України. Про це повідомив міністр енергети...

Українця через суд змусили повернути пенсію в бюджет: Ось за яке порушення жорстко покарають

субота, 20 липень 2024, 14:45

Городнянський районний суд Чернігівської області зобов'язав пенсіонера повернути в бюджет виплату в розмірі 13 тис. грн. Він отримував пенсію у зв'язку з інвалідністю і при тому не повідомив Пенсійний фонд про своє працевлаштування, передають Патріоти ...