
Найдорожчим автомобілем, ввезеним в Україну за час дії режиму пільгового розмитнення, став Ferrari за 221,4 тис. дол. Про це заступник голови парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повідомив Ярослав Железняк у Telegram-каналі, передають Патріоти України.
"Там в мережі пишуть, що найдорожчим авто, яке завезли з пільгою, став "кубік" Mercedes G-class за 220 тис. дол. Ні, це не так. Найдорожчою машиною стала Ferrari Roma 2020 року за 221,4 тис. дол.", - написав Железняк.
За його словами, сума наданої від держави митної та податкової пільги на розмитнення власнику суперкара становила 71,3 тис. дол. Нагадаємо, 5 квітня в Україні набув чинності закон про пільговий імпорт у період війни. Документ спрощував форму розмитнення та повністю звільняв від оподаткування операції з імпорту транспортних засобів громадянами та суб'єктами спрощеної системи оподаткування.
21 червня Верховна Рада ухвалила закон, який відновлює оподаткування імпортних товарів, а також розмитнення автомобілів з 1 липня.
З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю, передають Патріоти Ук...