Володарям "хрущоб" обіцяють дуже вигідні умови: Проєкт зі знесення хрущовок Києва повністю готовий, - Кличко

У Києві наразі вже заплановано знесення хрущовок в трьох районах. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. За його словами, у міста також є проєкт, який передбачає повне знесення таких будинків, також це враховує новий Генеральний план Києва, зазначають Патріоти України.

«Велика кількість мікрорайонів в Києві побудовано понад 50-60 років тому. Вони морально застаріли і перебувають у занедбаному стані. Замість цих будинків побудують нові багатоквартирні будинки», – сказав Віталій Кличко.

І додав, що жителі цих будинків отримають житло з «еквівалентом в 1,5 квартири в нових будинках».

Нагадаємо, в Києві провели інвентаризацію хрущовок. На сьогодні в місті налічується 3181 будинок, який належить до застарілого житлового фонду.

В уряді зробили заяву про зникнення грошей з банківських карток: Як вберегти свої заощадження

субота, 1 квітень 2023, 12:28

Банківські картки українців можуть будь-якої хвилини стати здобиччю шахраїв. Останнім часом в Україні почастішали випадки зникнення грошей з банківських карток громадян, передають Патріоти України. Потрібно запам'ятати кілька простих правил і неухильно...

"Грошей не буде": Західні експерти та російські олігархи вже бачать руйнацію російської економіки

субота, 1 квітень 2023, 11:59

Перші місяці повномасштабного вторгнення рф в Україну минулого року сприяли зростанню цін на нафту й газ, що принесло величезні прибутки москві, але ці дні минули, пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України. «Російська економіка вступає в...