Володарям "хрущоб" обіцяють дуже вигідні умови: Проєкт зі знесення хрущовок Києва повністю готовий, - Кличко

У Києві наразі вже заплановано знесення хрущовок в трьох районах. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. За його словами, у міста також є проєкт, який передбачає повне знесення таких будинків, також це враховує новий Генеральний план Києва, зазначають Патріоти України.

«Велика кількість мікрорайонів в Києві побудовано понад 50-60 років тому. Вони морально застаріли і перебувають у занедбаному стані. Замість цих будинків побудують нові багатоквартирні будинки», – сказав Віталій Кличко.

І додав, що жителі цих будинків отримають житло з «еквівалентом в 1,5 квартири в нових будинках».

Нагадаємо, в Києві провели інвентаризацію хрущовок. На сьогодні в місті налічується 3181 будинок, який належить до застарілого житлового фонду.

Розв'язана РФ війна не зупинила: Азійська країна купуватиме нафту в Росії

субота, 28 травень 2022, 19:41

Шрі-Ланка вирішила купувати нафту у Росії, що розв'язала війну проти України. Після оголошення дефолту країна зіткнулася зі значним дефіцитом пального, і вирішення цієї проблеми її влада побачила у закупках в РФ нафти з подальшою переробкою її на єдино...

Однак якість не гарантують: У РФ робитимуть власні смартфони та комп'ютери

субота, 28 травень 2022, 14:50

Через рішення найбільших виробників техніки призупинити постачання у РФ, в країні-ізгої хочуть налагодити виробництво власних смартфонів і комп'ютерів, передають Патріоти України. Власне, вони вже виробляються, цитують РосЗМІ слова депутата Держдуми Ол...