Вони називають себе "наддержавою": Росіянам заборонили вивозити цукор за кордон - не можна навіть 1 кг

На прикордонних пунктах у Росії з'явилися оголошення про те, що фізособам не можна вивозити із країни цукор, "навіть 1 кг". Виявилося, що обмеження, яке запровадили ще у березні, стосується не лише великого експорту, а й перевезення цукру для особистих потреб, передають Патріоти України.

Одне з таких оголошень помічено у пункті "Шумілкіно" у Псковській області на кордоні з Естонією, пишуть "Ведомости". На митниці підтвердили, що заборона справді існує і діє до 31 серпня 2022 року.

Цю заборону ввели з 16 березня, коли в РФ виник дефіцит цукру, а магазини запровадили обмеження продажу товару в одні руки. Як пояснив юрист Родіон Ларченко, якщо виходити з буквального тлумачення цієї ухвали, заборона на вивезення цукру поширюється на фізичних та юридичних осіб і не залежить від обсягу.

У ухвалі є винятки. Вивозити цукор можна на Байконур, Шпіцберген, у т.зв. "республіки" – Абхазію, Південну Осетію, "ДНР" та "ЛНР", до країн Євразійського економічного союзу (ЄАЕС; тільки з дозволу Мінсільгоспу) та Білорусь.

Цукор, що переміщується фізичними особами, зокрема для особистого користування, серед винятків не значиться, пояснив представник російської митниці. А відповідно вивозити цукор не можна нікому і в жодному обсязі.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Норвегія виділить для України 1 млрд євро допомоги

п’ятниця, 1 липень 2022, 19:01

Норвегія виділить для України фінансову допомогу у розмірі близько 1 млрд євро. Про це заявив прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере на спільному з президентом Володимиром Зеленським брифінгу. . За його словами, Україна зможе отримати пакет допомо...