Ворог не полишить атак! Влада готується до можливого повного блекауту - в ОП розповіли деталі

Українська влада розглядає усі можливі сценарії розвитку подій на тлі обстрілів Росією критичної інфраструктури в Україні та можливого блекауту, передають Патріоти України.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що при цьому "трошки дивнувато" заявляти про масштабну евакуацію громадян.

"Безумовно, варто бути (готовим). Але якщо ти кажеш, що ти три мільйони будеш забирати з великого міста, то тоді, певно, треба говорити про логістичні завдання далі. Куди три мільйони людей будуть відправлятися, яким чином будуть відправлятися, чи є вже домовленості, наприклад, з залізницею, чи є міста, куди ми будемо відправляти і таке інше", – пояснив радник голови ОП.

За словами Подоляка, повідомлення про підготовку до можливої евакуації мешканців столиці на випадок зникнення світла, тепла і води "виглядає, скоріше, саме як просто заява для того, щоб трошки налякати людей".

"Безумовно, ми розглядаємо будь-які сценарії. Держава для того й існує, щоб в тому числі максимально песимістичні сценарії розглядати. Так? У тому числі якщо буде повний блекаут по всій країні. Безумовно, розглядаємо. Але перш за все держава працює над тим, щоб не було, щоб були компенсаторні механізми, щоб проводити ремонти, щоб можна було забезпечити опалення чи водопостачання в будь-якому випадку, щоб були альтернативи", – сказав він.

На думку радника голови ОП, взимку перевезти три мільйони "дуже і дуже тяжко логістично". "Якщо ми готові це зробити, будемо готові. Але не треба просто так виходити і казати: якщо буде повний блекаут, то будемо усіх евакуювати", – підсумував Подоляк.

В Україні кардинально трансформується ринок праці: До чого готуватись

понеділок, 25 вересень 2023, 8:26

Ринок праці в Україні кардинально трансформується після демобілізації. Українські захисники, ветерани будуть однією з найчисельніших груп, при цьому на свої попередні місця роботи, як показує практика, вони, найімовірніше, не повернуться, передають Па...

В Україні перерахують усі пенсії: Кому додадуть тисячі та який графік підвищення

понеділок, 25 вересень 2023, 7:24

В Україні 2024-го не лише підвищать мінімальну пенсію, але також проведуть індексацію для всіх пенсіонерів. Індексація відбудеться за новими правилами, проте її деталі досі не розкрито. При цьому, ймовірно, в результаті введення нових правил розмір інд...