Вперше з 2014 року: Російська "Татнефть" відновила поставки пального українській "доньці"

Перша поставка була оформлена 30 травня.

Компанія "Татнєфть" (Росія) в кінці травня початку поставки дизельного палива на адресу своєї дочірньої компанії "Татнєфть-АЗС-Україна", що володіє роздрібною мережею з 91 АЗС. Про це enkorr повідомили в "Консалтинговій групі А-95" з посиланням на дані власного дослідження, передають Патріоти України.

Перша поставка була оформлена 30 травня. Всього за 10 днів поставок (з 30 травня по 8 червня) "Татнєфть-АЗС-Україна" імпортувала 1910 тонн дизельного палива виробництва НПЗ "ТАНЕКО" (м. Нижньокамськ, Татарстан).

Відвантаження здійснювалися залізничним транспортом через прикордонний перехід Соловей-Тополі. Це перша відома поставка ДТ від "Татнєфті" для своєї дочірньої компанії в Україні як мінімум з 2014 року. Зазначимо, що в 2019 г. "Татнєфть-АЗС-Україна" самостійно практично не імпортувала ДТ і бензин, купуючи ресурс на внутрішньому ринку.

Хіти тижня. Вогні пливли один за одним: Парад супутників Ілона Маска зняли на відео над Києвом

четвер, 13 травень 2021, 3:00

У суботу, 8 травня, над Києвом зняли на відео парад супутників Starlink, запущених компанією Ілона Маска SpaceX. Ролик було опубліковано у Telegram Київ Оперативний, передають Патріоти України. . Так, на кадрах видно, як у нічному небі чітко один за і...

Так де там кінець "епохи бідності"? В Україні платіжка за комуналку за рік зросла на 46%, шокуючі цифри

четвер, 13 травень 2021, 0:05

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в березні 2021 року склали 22,9 млрд грн, що на 46% більше, ніж за аналогічний період 2020-го (15,7 млрд грн). Про це повідомляє "Главком" із посиланням на дані Державної служби ста...