Вперше з 2014 року: Російська "Татнефть" відновила поставки пального українській "доньці"

Перша поставка була оформлена 30 травня.

Компанія "Татнєфть" (Росія) в кінці травня початку поставки дизельного палива на адресу своєї дочірньої компанії "Татнєфть-АЗС-Україна", що володіє роздрібною мережею з 91 АЗС. Про це enkorr повідомили в "Консалтинговій групі А-95" з посиланням на дані власного дослідження, передають Патріоти України.

Перша поставка була оформлена 30 травня. Всього за 10 днів поставок (з 30 травня по 8 червня) "Татнєфть-АЗС-Україна" імпортувала 1910 тонн дизельного палива виробництва НПЗ "ТАНЕКО" (м. Нижньокамськ, Татарстан).

Відвантаження здійснювалися залізничним транспортом через прикордонний перехід Соловей-Тополі. Це перша відома поставка ДТ від "Татнєфті" для своєї дочірньої компанії в Україні як мінімум з 2014 року. Зазначимо, що в 2019 г. "Татнєфть-АЗС-Україна" самостійно практично не імпортувала ДТ і бензин, купуючи ресурс на внутрішньому ринку.

І це тільки на охорону: На утримання "труби Медведчука" потрібні десятки мільйонів гривень на рік (відео)

четвер, 4 березень 2021, 21:34

На утримання української ділянки нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" - так званої "труби Медведчука" - потрібні десятки мільйонів гривень на рік. І це тільки на охорону. Про це в інтерв'ю заявив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій...

Зеленський вирішив підняти ще і село: Людям обіцяють ЦНАПи, сучасні магазини, концертні зали, кінотеатри і стадіони

четвер, 4 березень 2021, 20:31

Президент Володимир Зеленський запускає програму "Нове село", яка передбачає будівництво у сільський місцевості сучасних просторів із ЦНАПами, сучасними магазинами, концертними залами, кінотеатрами і спортивними комплексами, зазначають Патріоти України...