Вперше з 2014 року: Російська "Татнефть" відновила поставки пального українській "доньці"

Перша поставка була оформлена 30 травня.

Компанія "Татнєфть" (Росія) в кінці травня початку поставки дизельного палива на адресу своєї дочірньої компанії "Татнєфть-АЗС-Україна", що володіє роздрібною мережею з 91 АЗС. Про це enkorr повідомили в "Консалтинговій групі А-95" з посиланням на дані власного дослідження, передають Патріоти України.

Перша поставка була оформлена 30 травня. Всього за 10 днів поставок (з 30 травня по 8 червня) "Татнєфть-АЗС-Україна" імпортувала 1910 тонн дизельного палива виробництва НПЗ "ТАНЕКО" (м. Нижньокамськ, Татарстан).

Відвантаження здійснювалися залізничним транспортом через прикордонний перехід Соловей-Тополі. Це перша відома поставка ДТ від "Татнєфті" для своєї дочірньої компанії в Україні як мінімум з 2014 року. Зазначимо, що в 2019 г. "Татнєфть-АЗС-Україна" самостійно практично не імпортувала ДТ і бензин, купуючи ресурс на внутрішньому ринку.

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...