Впливає на збільшення суми виплат: У Кабміні заявили про приємний сюрприз для частини пенсіонерів

В Україні з 1 квітня проведуть перерахунок пенсій для тих пенсіонерів, які продовжують працювати. Станом на 1 січня 2023 року в Україні було 10,7 млн пенсіонерів. Із них 2,7 млн людей продовжували працювати, передають Патріоти України.

Перерахунок стосуватиметься тих пенсіонерів, які продовжують працювати після виходу на пенсію. Тобто у яких є ще одне джерело доходу, крім пенсії, і які продовжують напрацьовувати страховий стаж. Для них перерахунок проводиться після придбання 24 місяців страхового стажу після призначення (перерахунку) пенсій, пише На Пенсії.

Наприклад, це стосується осіб, які вийшли на пенсію в 2021 році. Відповідно за цей період їхній стаж збільшився на 24 місяці. «Саме такі громадяни отримають у квітні перерахунок пенсії за оновленим страховим стажем, що впливає на розмір пенсії. Це все індивідуально», — додала заступниця голови Мінсоцполітики Дар’я Марчак.

Простими словами: якщо пенсіонер працює та пенсію йому перераховували у 2022 році, то зараз підвищення для нього не передбачається. Звертатися до Пенсійного фонду та заповнювати додаткові папери не потрібно. Весь перерахунок буде автоматичним.

В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

середа, 7 червень 2023, 11:24

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України. На цьому наголосив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота. Найбільше ...

Кремль на порозі фінансової прірви: Нафтогазові доходи РФ упали вдвічі, дірка в бюджеті зростає

середа, 7 червень 2023, 9:24

У Росії офіційно визнали провал у наповненні держбюджету нафтодоларами на початку 2023 року. Так, нафтогазові доходи бюджету РФ за січень-травень скоротилися на 50%. Дефіцит бюджету при цьому зростає, "дірку" затикають коштами, які мали б забезпечувати...