Вражаючий ефект від санкцій: Виробники вугілля з РФ зіткнулися з проблемами експорту

Виробники вугілля у Росії зіштовхнулися з проблемами під час експорту. Причина – відмова європейських страховиків працювати з ними по всьому світу. Проблеми виникли після набуття чинності заборони на закупівлі російського вугілля країнами-членами Європейського Союзу (ЄС), повідомляють Патріоти України.

Про це заявив заступник міністра енергетики країни-терорситу Сергій Мочальников, пишуть російські ЗМІ. "Вийшло роз'яснення, яке забороняє європейським компаніям страхувати, перестраховувати суди з російським вугіллям, які рухаються в будь-якому напрямку, не тільки в Європу – це серйозно позначається на експорті", – сказав він.

У день набуття чинності ембарго євроблок пояснив, що санкції проти російського вугілля включають заборону на надання послуг, пов'язаних з ним, таких як страхування. Наприклад, найбільший виробник вугілля СУЕК ("Сибірська вугільна енергетична компанія") припинив експортні постачання з середини серпня.

Експорт російського вугілля до Європи з РФ раніше складав близько 64 млн тонн. "Це чверть нашого експорту, вона для нас стала недоступною. Відповідно, чверть нашого обсягу потрібно розмістити в інші ринки", – зазначив Мочальников.

"Тучні роки" однозначно позаду: Рішення верхівки РФ після санкцій Заходу ще більше посилили дефіцит доходів

неділя, 5 лютий 2023, 20:15

Нафтові санкції, що почали діяти 5 грудня, попри очікування скептиків, виявились ефективними. Росія нині продає нафту майже за собівартістю, а 5 лютого набирають чинності наступні обмеження - діятимуть дві стелі цін на російські нафтопродукти. Дизельне...

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...