"Все так, та тільки трішечки не так": "Укрзалізниця" зганьбилась з "супердешевою" подорожжю до Чехії

Незрозуміло, навіщо писати, що всім "подорож до Чехії" пропонується зі знижкою в 65%, коли насправді розмір знижки становив лише 36%.

"Потягом до Чехії - зі знижкою 65%". З таким заголовком вийшла новина на сайті "Укрзалізниці", але як у відомій приказці виявилося "все так, та тільки трішечки не так". Про це пише kp, передають Патріоти України.

По-перше, вартість проїзду у напрямку "Україна - Чехія" буде знижена не на всі квитки, а лише на перші три (!) місця в обох напрямках. Ще більше питань викликало "зниження на 65%". На сайті навели приклад, і краще б вони цього не робили.
Так, вартість квитка "Київ-Прага" з 3 лютого знизиться з нинішніх 97,2 євро до 62 євро, хоча (калькулятор в допомогу) при заявленій знижці вона повинна була б впасти до 34 євро. Аналогічна ситуація - з квитком Київ-Львів: замість нинішніх - 80,2 євро мандрівникам обіцяють квитки по 48 євро, хоча оголошена знижка повинна була опустити ціну до 28 євро.
У самій "Укрзалізниці" непереконливо пояснили, що, цитуємо, "зазначена знижка застосовується до вартості квитка як складової вартості проїзного документа по території України". Але навіть після такого пояснення залишилося незрозумілим, навіщо писати, що всім "подорож до Чехії" пропонується зі знижкою в 65%, коли насправді розмір знижки становив лише 36%.

Кінець "епохи бідності"? Зарплати і ціни в Україні порівняли з європейськими - різниця вражає (інфографіка)

понеділок, 10 серпень 2020, 14:27

Експерти зафіксували зростання економічної прірви між багатими і бідними українцями. Щорічний аналіз показав, що останнім часом це було дуже яскраво виражено. Уже влітку в Україні почалося стрімке зростання зарплат - про це говорять останні дані Держсл...

Хіти тижня. Газон на даху і скляні панелі: Метро на Виноградар обіцяють оформити незвичним чином

понеділок, 10 серпень 2020, 0:35

Зараз будівельники займаються зміцненням котловану з боку примикання до конструкції тунелів вестибюля майбутньої станції "Мостицька". Метро на Виноградар обіцяють відкрити в грудні 2021 року. Будівництво двох нових станцій - "Мостицька" і "Проспект Пра...