"Все так, та тільки трішечки не так": "Укрзалізниця" зганьбилась з "супердешевою" подорожжю до Чехії

Незрозуміло, навіщо писати, що всім "подорож до Чехії" пропонується зі знижкою в 65%, коли насправді розмір знижки становив лише 36%.

"Потягом до Чехії - зі знижкою 65%". З таким заголовком вийшла новина на сайті "Укрзалізниці", але як у відомій приказці виявилося "все так, та тільки трішечки не так". Про це пише kp, передають Патріоти України.

По-перше, вартість проїзду у напрямку "Україна - Чехія" буде знижена не на всі квитки, а лише на перші три (!) місця в обох напрямках. Ще більше питань викликало "зниження на 65%". На сайті навели приклад, і краще б вони цього не робили.
Так, вартість квитка "Київ-Прага" з 3 лютого знизиться з нинішніх 97,2 євро до 62 євро, хоча (калькулятор в допомогу) при заявленій знижці вона повинна була б впасти до 34 євро. Аналогічна ситуація - з квитком Київ-Львів: замість нинішніх - 80,2 євро мандрівникам обіцяють квитки по 48 євро, хоча оголошена знижка повинна була опустити ціну до 28 євро.
У самій "Укрзалізниці" непереконливо пояснили, що, цитуємо, "зазначена знижка застосовується до вартості квитка як складової вартості проїзного документа по території України". Але навіть після такого пояснення залишилося незрозумілим, навіщо писати, що всім "подорож до Чехії" пропонується зі знижкою в 65%, коли насправді розмір знижки становив лише 36%.

Комусь ці гроші вже не пахнуть?: ЄС відмовився від санкцій проти алмазного гіганта Росії, який спонсорує Кремль

середа, 5 жовтень 2022, 21:43

Європейський союз не буде вводити санкції щодо алмазодобувної компанії з Російської Федерації. "Алрос" не увійшов до восьмого пакету санкцій. Про це пише EUobserver, передають Патріоти України. Бельгійські дипломати та лобісти антверпенського Всесвітнь...

Путін доручив уряду РФ анексувати Запорізьку АЕС

середа, 5 жовтень 2022, 19:11

Тепер Росенергоатому санкцій не уникнути, за що так переймались у Москві. Своїм «указом» диктатор доручив російському уряду забезпечити «прийняття у федеральну власність об'єктів використання атомної енергії Запорізької АЕС та іншого майна, яке є необх...