"Все так, та тільки трішечки не так": "Укрзалізниця" зганьбилась з "супердешевою" подорожжю до Чехії

Незрозуміло, навіщо писати, що всім "подорож до Чехії" пропонується зі знижкою в 65%, коли насправді розмір знижки становив лише 36%.

"Потягом до Чехії - зі знижкою 65%". З таким заголовком вийшла новина на сайті "Укрзалізниці", але як у відомій приказці виявилося "все так, та тільки трішечки не так". Про це пише kp, передають Патріоти України.

По-перше, вартість проїзду у напрямку "Україна - Чехія" буде знижена не на всі квитки, а лише на перші три (!) місця в обох напрямках. Ще більше питань викликало "зниження на 65%". На сайті навели приклад, і краще б вони цього не робили.
Так, вартість квитка "Київ-Прага" з 3 лютого знизиться з нинішніх 97,2 євро до 62 євро, хоча (калькулятор в допомогу) при заявленій знижці вона повинна була б впасти до 34 євро. Аналогічна ситуація - з квитком Київ-Львів: замість нинішніх - 80,2 євро мандрівникам обіцяють квитки по 48 євро, хоча оголошена знижка повинна була опустити ціну до 28 євро.
У самій "Укрзалізниці" непереконливо пояснили, що, цитуємо, "зазначена знижка застосовується до вартості квитка як складової вартості проїзного документа по території України". Але навіть після такого пояснення залишилося незрозумілим, навіщо писати, що всім "подорож до Чехії" пропонується зі знижкою в 65%, коли насправді розмір знижки становив лише 36%.

Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби (відео)

середа, 26 лютий 2020, 23:51

Максимальна відстань, яку може пролетіти безпілотник, становить близько 60 км. Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби. Тестування проводилося в спільному повітряному просторі в префектурі Нагасакі і було визнано успішним. Пр...

Скрепи позеленіють від заздрощів: У США з нафти навчилися робити алмази

середа, 26 лютий 2020, 23:16

Щоб синтезувати алмази, дослідницька група почала з трьох типів порошку, витягнутих з поверхні танкерів, що перевозять нафту. Геологи зі Стенфордського університету зробили алмаз з нафти. Звучить як алхімія, але за умов правильного балансу вмісту речов...