Всім приготуватися? У команді Зеленського розповіли, як збираються реформувати податкову сферу

Податок на виведений капітал, податкова амністія і Служба фінансових розслідувань - серед пріоритетів податкової політики адміністрації обраного президента України Володимира Зеленського Про це НВ Бізнес розповів експерт з податків в команді Володимира Зеленського Данило Гетьманцев, повідомляють Патріоти України.

За його словами, схеми з ФОПами чіпати не будуть. Виняток становитимуть юрособи на третій групі у разі набрання чинності закону про податок на виведений капітал (ПнВК).

Просування цього закону - один з головних пріоритетів Зеленського. "Після прийняття податку на виведений капітал бізнесу не доведеться платити 20% державі, а можна буде вкласти ці кошти у свій розвиток. Для зарубіжних інвесторів це означає, що ставка податку буде фіксована - 15%. Зараз же податкове навантаження на бізнес може сягати25%", - зазначає Гетьманцев.

Про те, як планують компенсувати недонадходження до держбюджету після впровадження НнВК, експерт не сказав. Ще один пріоритет - закон про податкову амністію капіталів, суть якого - надати платникам податків право сплатити суми податків, за якими минули встановлені податковим законодавством терміни платежів.

Економічні підрозділи СБУ, МВС і ГФС планують замінити Службою фінансових розслідувань. Також у команді Зеленського розраховують імплементувати в законодавство України плану BEPS про попередження податкових ухилень від податків, а також подвійного оподаткування.

Крім того, Гетьманцев пропонує скасувати кримінальну відповідальність за фіктивне підприємництво, ратифікувати FATCA і угоди про міжнародний обмін податковою інформацією, а також прийняти закон про податкову прозорість. Останній передбачає публікацію даних про податкових боржників, податкові пільги тощо

Джерело: Новое время

Чому СРСР програв США в космічній місячній гонці, - американський експерт

неділя, 26 травень 2019, 22:24

СРСР мав всі шанси перемогти. Але гра була закінчена до кінця 1968-го. Навіть із запізнілим стартом по частині Місяця космонавти могли першими зробити місячну посадку, пише Air & Space: "Але до кінця 1968-го гра була закінчена", передають Патріоти Укра...

Куди штовхає країну Коломойський: "Знову дефолт? Чим обернуся "кінець епохи бідності" по-аргентинськи", - журналіст

неділя, 26 травень 2019, 21:19

Уряд проринкових технократів, "хрестовий похід" президента проти корупціонерів, підтримка США і рекордний кредит від МВФ не врятували Аргентину від економічної рецесії. Що ж тоді казати про Україну в її теперишніх реаліях? Які уроки має винести Україна...