Всім приготуватися? У команді Зеленського розповіли, як збираються реформувати податкову сферу

Податок на виведений капітал, податкова амністія і Служба фінансових розслідувань - серед пріоритетів податкової політики адміністрації обраного президента України Володимира Зеленського Про це НВ Бізнес розповів експерт з податків в команді Володимира Зеленського Данило Гетьманцев, повідомляють Патріоти України.

За його словами, схеми з ФОПами чіпати не будуть. Виняток становитимуть юрособи на третій групі у разі набрання чинності закону про податок на виведений капітал (ПнВК).

Просування цього закону - один з головних пріоритетів Зеленського. "Після прийняття податку на виведений капітал бізнесу не доведеться платити 20% державі, а можна буде вкласти ці кошти у свій розвиток. Для зарубіжних інвесторів це означає, що ставка податку буде фіксована - 15%. Зараз же податкове навантаження на бізнес може сягати25%", - зазначає Гетьманцев.

Про те, як планують компенсувати недонадходження до держбюджету після впровадження НнВК, експерт не сказав. Ще один пріоритет - закон про податкову амністію капіталів, суть якого - надати платникам податків право сплатити суми податків, за якими минули встановлені податковим законодавством терміни платежів.

Економічні підрозділи СБУ, МВС і ГФС планують замінити Службою фінансових розслідувань. Також у команді Зеленського розраховують імплементувати в законодавство України плану BEPS про попередження податкових ухилень від податків, а також подвійного оподаткування.

Крім того, Гетьманцев пропонує скасувати кримінальну відповідальність за фіктивне підприємництво, ратифікувати FATCA і угоди про міжнародний обмін податковою інформацією, а також прийняти закон про податкову прозорість. Останній передбачає публікацію даних про податкових боржників, податкові пільги тощо

Джерело: Новое время

Нижче психологічної планки: Експерти прогнозують подальший обвал курсу долара щодо гривні

неділя, 17 листопад 2019, 10:57

Протягом наступного тижня очікується зниження курсу долара до гривні, стверджує старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб, зазначають Патріоти України. . "Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 23,9 грн, а готівковий долар у банках може т...

Скрепи в шоці: ​Індія придбає винищувачі четвертого покоління Rafale замість "не имеющих аналогов в мире" Су-30МКІ

неділя, 17 листопад 2019, 10:07

Не зважаючи на десятиліття "прикорму" Москвою вищих чиновників Індії задля вигідних військових контрактів далі "спихувати" своє ненадійне повітряне залізо стає неможливо, через часті поломки і жертви серед льотного складу ВПС Індії. Індія придбає франц...