
Як відомо, цього опалювального сезону для населення, бюджетних та комунальних організацій газ продаватиметься за фіксованою ціною. Для населення кубометр газу коштуватиме 7,96 грн. без вартості транспортування. При цьому можна отримати ще й знижку. Як фактично це зробити, пояснили в компанії «Нафтогаз», відповідаючи на запитання споживача Max Tyukh, зазначають Патріоти України.

У «Нафтогазі» наголосили, що клієнти можуть отримувати платіжки за газ онлайн. При цьому паперові квитанції їм доставляють іноді навіть після 20 числа кожного місяця.
При оплаті рахунку до 15 числа щомісячно компанія гарантує знижку у розмірі 1%. Цю інформацію видно в особистому кабінеті на сайті «Нафтогазу».
Така пільга зараз доступна у тарифі «Фіксований».
Сплатити потрібно одним платежем або через особистий кабінет або чат-бот Viber/Telegram. Також можна скористатися платіжними системами «Портмоне», Ipay, LiqPay, EasyPay.
При цьому необхідно врахувати швидкість зарахування коштів. Вона залежить від банку або платіжної системи, через яку було здійснено оплату.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...