Встигнути до 15-го числа: "Нафтогаз" пояснив, як отримати знижку під час оплати газових рахунків

Як відомо, цього опалювального сезону для населення, бюджетних та комунальних організацій газ продаватиметься за фіксованою ціною. Для населення кубометр газу коштуватиме 7,96 грн. без вартості транспортування. При цьому можна отримати ще й знижку. Як фактично це зробити, пояснили в компанії «Нафтогаз», відповідаючи на запитання споживача Max Tyukh, зазначають Патріоти України.

У «Нафтогазі» наголосили, що клієнти можуть отримувати платіжки за газ онлайн. При цьому паперові квитанції їм доставляють іноді навіть після 20 числа кожного місяця.

При оплаті рахунку до 15 числа щомісячно компанія гарантує знижку у розмірі 1%. Цю інформацію видно в особистому кабінеті на сайті «Нафтогазу».

Така пільга зараз доступна у тарифі «Фіксований».

Сплатити потрібно одним платежем або через особистий кабінет або чат-бот Viber/Telegram. Також можна скористатися платіжними системами «Портмоне», Ipay, LiqPay, EasyPay.

При цьому необхідно врахувати швидкість зарахування коштів. Вона залежить від банку або платіжної системи, через яку було здійснено оплату.

Рятуйте ваші грошенята: Білий дім попередив банки США про можливі жорсткі санкції проти Росії, підштовхуючи державу-агресора до фінансової прірви

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:39

Європейський Центробанк також попередив фінансові організації Європи про можливі жорсткі санкції проти РФ. Якщо західні інвестори почнуть спішно виводити свої кошти з Росії, її фінансовий ринок приречений на паніку та глибоке падіння. Адміністрація пре...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг