Втрачає ринки та валютну виручку: Bloomberg з'ясував, на скільки наразі впав російський експорт дизпалива

Пожежа на нафтобазі в Рязані

Експорт дизельного пального з Росії впав на 25% через атаки безпілотників на НПЗ, повідомило агентство Bloomberg.

Так, згідно з даними аналітичної компанії Kpler, за 10 днів до 13 квітня експорт російського дизеля становив у середньому 0,74 млн барелів на день, що на 25% менше, ніж середній рівень за цей період у 2019-2023 роках.

Трейдери уважно стежать за тим, що відбувається з російськими паливними потоками. Оскільки темпи переробки нафти в країні нещодавно впали до 11-місячного мінімуму, існує ймовірність того, що їй доведеться перенаправляти сиру нафту, яку її заводи не можуть переробити, на експортний ринок, – пише агентство.

При цьому зазначається, що хоча потоки нафти одночасно зросли, існують практичні обмеження для того, щоб ці поставки зросли набагато більше.

Також вказано, що остання атака безпілотників на російський нафтопереробний завод сталася 2 квітня, але для того, щоб будь-які перебої на заводах вплинули на експортні потоки, потрібен час.

Ситуація з відключеннями світла стане ще гіршою: Ось в якому місяці доведеться найтяжче

середа, 29 травень 2024, 18:30

Влітку в українській енергосистемі очікується дефіцит – українці вже перетнули мінімум споживання електроенергії, тому надалі воно лише збільшуватиметься. Найтяжче прийдеться у липні – саме в цьому місяці очікується найбільше споживання при зменшенні г...

Побутова техніка, вироблена для Україні, продається у РФ, - росЗМІ

середа, 29 травень 2024, 13:29

Побутова техніка відомих західних компаній, вироблена для українського ринку, зокрема Bosch, Delonghi і Philips, почала з'являтися у РФ через маркетплейси і мережі магазинів електроніки. Про це повідомляє російське видання "Комерсант", передають Патріо...