​Вулицями Ужгорода курсуватимуть ще 10 українських електробусів "Електрон"

Ці машини поповнять електричний автопарк громадського транспорту обласного центра, формування якого почалося у 2018 році з перших 10 елекричних низькопідлогових автобусів «Електрон», зазначають Патріоти України.

У серпні 2020 року «Укрексімбанк» профінансував закупівлю містом ще сімох автобусів «Електрон», які, як повідом на своїй сторінці у Facebook міський голова Ужгороду Богнад Андріїв, нещодавно прибули у міста. Ці автобуси вже більш зрічні та оснащені системою кондиціонування.

Новий проєкт закупівлі електробусів був схвалений у серпні 2021 року Міжвідомчою робочою групою з розгляду проєктів цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу, створеною Міністерством захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.

Він фінансується спільно міського та державного бюджетів – 40 млн грн виділило місто, 59 млн грн – безповоротна фінінсова допомога. Його реалізацію депутати Ужгородської міської ради схвали 3 серпня 2021 року.


По сотні за десяток? Ціни на яйця в Україні можуть сягнути нової позначки

четвер, 6 жовтень 2022, 11:26

В Україні вартість десятка яєць сягнула 50 грн і до кінця року може бути на рівні 60 грн. При цьому десяток найвищої категорії курячих яєць (добірні) може впритул наблизитися до позначки 100 гривень, передають Патріоти України. Такий прогноз у коментар...

Вигоду отримають усі споживачі нафтопродуктів: У США оцінили користь для світу від ліміту цін на російську нафту

четвер, 6 жовтень 2022, 6:30

Ліміт цін на російську нафту планують запровадити у грудні. Навіть Індія та Китай, на підтримку котрих все ще сподівається Путін, навряд змарнують шанс поживитися за рахунок держави-агресора. Введення ліміту цін на російську нафту дозволить 50 найбільш...