​Вулицями Ужгорода курсуватимуть ще 10 українських електробусів "Електрон"

Ці машини поповнять електричний автопарк громадського транспорту обласного центра, формування якого почалося у 2018 році з перших 10 елекричних низькопідлогових автобусів «Електрон», зазначають Патріоти України.

У серпні 2020 року «Укрексімбанк» профінансував закупівлю містом ще сімох автобусів «Електрон», які, як повідом на своїй сторінці у Facebook міський голова Ужгороду Богнад Андріїв, нещодавно прибули у міста. Ці автобуси вже більш зрічні та оснащені системою кондиціонування.

Новий проєкт закупівлі електробусів був схвалений у серпні 2021 року Міжвідомчою робочою групою з розгляду проєктів цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу, створеною Міністерством захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.

Він фінансується спільно міського та державного бюджетів – 40 млн грн виділило місто, 59 млн грн – безповоротна фінінсова допомога. Його реалізацію депутати Ужгородської міської ради схвали 3 серпня 2021 року.


"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...

Гривня прогинається до долара та євро: Нацбанк оприлюднив курс валют на 28 вересня

понеділок, 27 вересень 2021, 20:10

Нагадуємо, 27 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,71 – 26,73 гривні, а на закритті міжбанку встановилися на рівні 26,60 – 26,62 гривні.