
Ці машини поповнять електричний автопарк громадського транспорту обласного центра, формування якого почалося у 2018 році з перших 10 елекричних низькопідлогових автобусів «Електрон», зазначають Патріоти України.
У серпні 2020 року «Укрексімбанк» профінансував закупівлю містом ще сімох автобусів «Електрон», які, як повідом на своїй сторінці у Facebook міський голова Ужгороду Богнад Андріїв, нещодавно прибули у міста. Ці автобуси вже більш зрічні та оснащені системою кондиціонування.
Новий проєкт закупівлі електробусів був схвалений у серпні 2021 року Міжвідомчою робочою групою з розгляду проєктів цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу, створеною Міністерством захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.
Він фінансується спільно міського та державного бюджетів – 40 млн грн виділило місто, 59 млн грн – безповоротна фінінсова допомога. Його реалізацію депутати Ужгородської міської ради схвали 3 серпня 2021 року.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...