Вибудова незалежності: ​Україна покинула 10-ку найбільших торгових партнерів Росії, а недоімперія все більше у китайській кабалі

Україна покинула першу десятку найбільших торгових партнерів Росії. Про це пишуть росЗМІ із посиланням на дані російської митниці в п'ятницю, 9 серпня, зазначають Патріоти України.

Згідно з оприлюдненими даними, у порівнянні з першим півріччям 2014 року торговельний обіг Росії з Україною впав майже втричі - з $18,5 млрд до $6,9 млрд. Через це Україна вибула з топ-10 великих торгових партнерів Росії, а її місце зайняв Казахстан.

Також наголошується, що Росія в цілому за останні п'ять років скоротила обсяг торгівлі на 20% - до $317,5 млрд. Головними причинами цього стали санкції Заходу і падіння світових цін на нафту. Серед 10 основних торгових партнерів обсяг торгівлі зріс лише з Китаєм.

Як наслідок, оберти зовнішньої торгівлі у Росії підупали з усіма основними партнерами, за винятком Китаю. Обсяг торгівлі з КНР п'ять років тому становив $43 млрд за півріччя, зараз - $50,3 млрд (плюс 17%). Крім Китаю, першу трійку за товарообігом з РФ складають Нідерланди ($25,9 млрд у першій половині 2019 року, мінус 31%) і Німеччина ($25,2 млрд, мінус 29%). Помітно зменшився розмах торгівлі з Італією (на 53%) і Японією (на 36%), трохи менше - з Туреччиною (на 24%).

Миколаївські корабели спустили на воду десантний катер (фото)

вівторок, 25 лютий 2020, 23:15

Десантний катер "Сватове" призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення. 20 лютого ц.р. державне підприємство "Миколаївській суднобудівний завод", яке входить до складу Державн...

"Прогрес" вибухнув: У Росії газопровід перетворився на вогняний факел (фото, відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 22:10

У регіональному МНС уточнили, що ведуться роботи з ліквідації наслідків загоряння.