"Використали нашу документацію": Китайська компанія звинувачує ДТЕК Ахметова у шахрайстві

Компанія придбала техніку в іншого виробника, але отримала дозвіл на експлуатацію саме під документами Sany.
ДТЕК звинуватили у шахрайстві. Ілюстрація: Цензор.НЕТ.

Після семи років співпраці з китайським виробником шахтної техніки Sany компанія ДТЕК закупила техніку в іншого китайського постачальника під документами Sany. Про негативний досвід співпраці з компанією Рината Ахметова розповів глава компанії Sany Чжан Чжіхонь в інтерв'ю, передають Патріоти України.

За словами глави компанії Sany, особливо неприємним для компанії було те, що "цю техніку ДТЕК завезла в Україну і отримали дозвіл Держпраці на експлуатацію під нашими документами". При цьому техніка, куплена ДТЕК, була майже вдвічі дешевше, ніж у Sany. "Нас це дуже здивувало. ДТЕК – велика компанія, але виглядає так, ніби вони шукають фарбовану в кустарних умовах, дешеву техніку в Китаї", – підкреслив представник компанії.

Також він уточнив, що не знає, чи була ця техніка стара або нова. Однак, додав він, "на шахтах Китаю така не використовується". "Нам здалося, що вони стали дивитися не на якість, а на ціну", – додав глава Sany.

Він також пояснив, що ДТЕК використала документи Sany для того, щоб отримувати дозволи на експлуатацію обладнання в Держпраці, так як на шахті діють підвищені вимоги до безпеки праці і до обладнання. "Через це у нас з ними почалися дуже серйозні конфлікти. ТОВ "Сані Україна, важке обладнання", судиться з ними. Найближчим часом очікуємо рішення суду, яке зупинить дозвіл Держпраці і зобов'яже їх підняти обладнання на поверхню шахти", – резюмував глава китайської компанії.

З архіву ПУ. "Тарифы в будущем будут только расти. И снизить финансовую нагрузку на население можно лишь одним способом", - Казанський про ціни на газ і можливості для українців

п’ятниця, 21 січень 2022, 13:00

Мільярди зариті у "велике будівництво" якщо не знайшли як використати проти пандемії, варто було використати у "велику модернізацію" опалення житла. "В истории с повышением тарифов и возникшей по этому поводу массовой истерией, как обычно, много эмоци...

Хроніки "Великого крадівництва":"Гроші спі**жені", - запис розмови чиновників про корупцію на об’єкті в Чорнобилі потрапив до ЗМІ (відео)

п’ятниця, 21 січень 2022, 10:08

Журналісти проекту "Схеми" отримали у своє розпорядження аудіозапис наради в кабінеті високопосадовця державного підприємства "Енергоатому", на якому чиновники нібито обговорюють, як приховати зрив будівництва стратегічного об’єкту на Чорнобильській АЕ...