
Після масованого ракетного обстрілу російських загарбників на Україну, у будинках багатьох українців пропадає світло та вода, опалення. Уряд ухвалив постанову, в якій йдеться про те, що постачальники тепла повинні зробити перерахунок за ці послуги, передають Патріоти України.
Згідно з постановою Кабміну № 151, українці мають право вимагати перерахунок сум у платіжках, за умови, що у квартирі холодніше за 18 градусів. За кожну добу порушення норми сума у платіжці має зменшуватись на 3,3%.
У деяких регіонах такий перерахунок уже проводять. Так, у Тернополі підприємство, що надає послуги з опалення та гарячої води, розрахує години, коли не було світла та послуги не надавалися. Зокрема, перерахунок за листопад буде внесено у платіжку за грудень, передає «Апостроф». Крім того, за воду та газ можна не платити, якщо відсутні лічильники та якщо людина не знаходиться вдома щонайменше 30 днів.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...