
Рішення про збільшення ліміту для імпорту електроенергії з ЄС очікується в найближчі кілька місяців. Про це пише "РБК-Україна", передають Патріоти України.
За інформацією видання, таке рішення європейської мережі системних операторів ENTSO-e може бути вже у вересні.
"Співрозмовники видання, знайомі з процесом переговорів, кажуть, що є ймовірність позитивного вирішення питання про збільшення імпорту вже в найближчі кілька місяців. Можливо, ліміт буде більшим за очікуваний обсяг", - йдеться у статті.
Так, Україна хоче досягти збільшення ліміту мінімум до 2,2 ГВт при діючому ліміті імпорту обсягом 1,7 ГВт.
Наразі імпорт можливий з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови. Для цього є технічні можливості без необхідності будівництва нових інтерконекторів.
Зазначається, що політичне рішення для збільшення лімітів імпорту від Єврокомісії вже є, залишається отримати технічний висновок від ENTSO-e.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...