Виплати продовжать не всім: Кому потрібно звернутися по фінансову допомогу після Нового року

Уряд автоматично продовжив на 2023 рік виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб та деякі інші соціальні виплати. Як уточнив в ефірі Національного телемарафону заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, також з 1 січня будуть автоматично продовжені такі види грошової допомоги, передають Патріоти України.

  • на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
  • на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
  • дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
  • особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ внаслідок психічного розладу;
  • особам, які не мають права на пенсію;
  • особам з інвалідністю.

За словами Музиченка, рішення уряду було мотивоване продовженням бойових дій та, відповідно, ускладненим доступом до представництв органів влади. Крім того, враховано той факт, що багато представників вразливих категорій українців нині вимушено перебувають за кордоном.

Спрощений порядок отримання соцвиплат діятиме протягом дії воєнного стану і додатково ще одного місяця по його завершенню.

Разом з тим, соціальні виплати, які вимагають проведення оцінки майнового стану їх отримувача (наприклад, допомога малозабезпеченим сім'ям чи одиноким матерям) будуть проводитися, як і раніше, — за особистим зверненням отримувача.

Оце так: У Польщі викинуть тонни українського морозива

вівторок, 16 квітень 2024, 16:22

Польські інспектори заборонили продаж у країні партії понад 7 тонн морозива, яке раніше завезли з України. До якості товару в поляків питань не було – їх не влаштувало маркування, передають Патріоти України. Про відповідне рішення повідомили у мікробло...

Пенсії в Україні порахують за єдиною формулою: Стало відомо, хто отримає майже 10 тис. на місяць

вівторок, 16 квітень 2024, 14:56

В Україні з мінімальною зарплатою розмір пенсії становитиме 2361 грн. Водночас із середньою зарплатою можна отримувати 4741 грн. Українець, який отримує зарплату вдвічі вищу за середню, зможе отримувати пенсії у розмірі 9 491,5 грн. Чим більша зарплата...