"Вище 70 за долар": У Росії напророкували рублю суттєве зниження курсу

Рублю загрожує активізація санкційної риторики з боку Заходу, який здатний викликати підвищену волатильність російської валюти.

У Росії у довгостроковій перспективі курс долара може вирости до 70 рублів. На курс долара щодо до рубля може вплинути низка подій на світовому та внутрішньому російському ринку, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Газета.ru".

"Це і уповільнення світової економіки, і провал американо-китайських торгових переговорів, що неминуче призведе до втечі інвесторів з ринків, що розвиваються, або, наприклад, прийняття американцями жорстких санкцій проти російського держборгу", – повідомив провідний аналітик компанії "Фініст" Андрій Перекальський.

За його словами, це викличе відтік іноземного спекулятивного капіталу з країни і призведе до обвалення російського фондового ринку. Зараз спекулятивний капітал підтримує рубль. Рублю також загрожує активізація санкційної риторики з боку Заходу, який здатний викликати підвищену волатильність російської валюти.

"У разі введення антиросійських санкцій і подальшого посилення санкційного тиску курс може дійти до 70 рублів за долар і вище в довгостроковій перспективі", – резюмувала аналітик "Фрідом Фінанс" Анастасія Соснова.

Хіти тижня. Нові тарифи на газ в Україні: В яких областях будуть платити найбільше (інфографіка)

понеділок, 19 серпень 2019, 17:00

"Исходя из озвученной "Нафтогазом" стоимости газа для населения в августе, самые высокие розничные цены на топливо будут у потребителей, которые присоединены к сетям компаний "Николаевгаз", "Газовик" (Винницкая область) и "Ровногаз", - йдеться у популя...

Гроші витрясатимуть з усіх, "великий брат" прагне тотального контролю: Нова влада готує неприємний "сюрприз" для українців

понеділок, 19 серпень 2019, 6:58

В Україні можуть ввести посімейне декларування доходів, яке повинно бути більш вигідним, ніж поточна система оподаткування. Про це заявив нардеп від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев, повідомляють Патріоти України. За його словами, обов’язкове дек...