"Вище 70 за долар": У Росії напророкували рублю суттєве зниження курсу

Рублю загрожує активізація санкційної риторики з боку Заходу, який здатний викликати підвищену волатильність російської валюти.

У Росії у довгостроковій перспективі курс долара може вирости до 70 рублів. На курс долара щодо до рубля може вплинути низка подій на світовому та внутрішньому російському ринку, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Газета.ru".

"Це і уповільнення світової економіки, і провал американо-китайських торгових переговорів, що неминуче призведе до втечі інвесторів з ринків, що розвиваються, або, наприклад, прийняття американцями жорстких санкцій проти російського держборгу", – повідомив провідний аналітик компанії "Фініст" Андрій Перекальський.

За його словами, це викличе відтік іноземного спекулятивного капіталу з країни і призведе до обвалення російського фондового ринку. Зараз спекулятивний капітал підтримує рубль. Рублю також загрожує активізація санкційної риторики з боку Заходу, який здатний викликати підвищену волатильність російської валюти.

"У разі введення антиросійських санкцій і подальшого посилення санкційного тиску курс може дійти до 70 рублів за долар і вище в довгостроковій перспективі", – резюмувала аналітик "Фрідом Фінанс" Анастасія Соснова.

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...

Чому СРСР програв США в космічній місячній гонці, - американський експерт

неділя, 26 травень 2019, 22:24

СРСР мав всі шанси перемогти. Але гра була закінчена до кінця 1968-го. Навіть із запізнілим стартом по частині Місяця космонавти могли першими зробити місячну посадку, пише Air & Space: "Але до кінця 1968-го гра була закінчена", передають Патріоти Укра...