"Високодуховним" гальмувати не треба? У Росії почали виробляти авто з небезпечними дефектами

На тлі міжнародних санкцій поновлення виробництва Lada Largus не обійшлося без серйозних проблем. Запасних частин на заводі Тольятті вистачає на випуск лише 1800 автомобілів. Крім того, у машин виявлено небезпечний дефект гальмівної системи. Про це повідомляє сайт Auto.ru, передають Патріоти України.

Внаслідок відмови німецької Bosch від постачання компонентів антиблокувальної системи гальм, ABS у нових авто працює не коректно. "АвтоВАЗ" випускає Lada Granta і Niva без ABS, а ось для Largus модулі антиблокувальної системи закупили у китайської компанії Trinova. Виявилось, що деталі з Піднебесної машині не підійшли.

Неправильну роботу ABS виявили ще на стадії заводської обкатки. При різкому гальмуванні система просто відмовляється працювати, що дуже небезпечно і може призвести до втрати керування.

Виробник пообіцяв перевірити всю партію моделі та переналаштувати блоки ABS Trinova перед відправкою дилерам. Однак, найімовірніше, це не вирішить проблему.

Не потрібно скуповувати долар: У Нацбанку розповіли українцям, як зберегти гроші

вівторок, 9 серпень 2022, 9:45

Національний банк України закликає українців не купувати долари і використовувати інші способи для збереження власних заощаджень - банківський депозит або покупка державних облігацій. Про це в інтерв'ю порталу "Главком" сказала перша заступник голови п...

Плани Путіна щодо переорієнтації економіки РФ на Китай приречені на провал: У The Spectator назвали причини

вівторок, 9 серпень 2022, 6:58

Плани російського президента Володимира Путіна щодо переорієнтації економіки РФ насамперед на Китай позбавлені як економічного, так і практичного сенсу. Бодай тому, що у 2021 році Росія експортувала до Китаю лише 16,5 млрд куб. м газу - що не йде в жод...