"Високодуховним" гальмувати не треба? У Росії почали виробляти авто з небезпечними дефектами

На тлі міжнародних санкцій поновлення виробництва Lada Largus не обійшлося без серйозних проблем. Запасних частин на заводі Тольятті вистачає на випуск лише 1800 автомобілів. Крім того, у машин виявлено небезпечний дефект гальмівної системи. Про це повідомляє сайт Auto.ru, передають Патріоти України.

Внаслідок відмови німецької Bosch від постачання компонентів антиблокувальної системи гальм, ABS у нових авто працює не коректно. "АвтоВАЗ" випускає Lada Granta і Niva без ABS, а ось для Largus модулі антиблокувальної системи закупили у китайської компанії Trinova. Виявилось, що деталі з Піднебесної машині не підійшли.

Неправильну роботу ABS виявили ще на стадії заводської обкатки. При різкому гальмуванні система просто відмовляється працювати, що дуже небезпечно і може призвести до втрати керування.

Виробник пообіцяв перевірити всю партію моделі та переналаштувати блоки ABS Trinova перед відправкою дилерам. Однак, найімовірніше, це не вирішить проблему.

В Україні змінили виплати для військових: Кому урізали доплати у 30 тисяч, а хто отримає 100 тисяч

п’ятниця, 3 лютий 2023, 16:27

Нові виплати згідно з новими правилами усі військові отримуватимуть вже з березня. Надбавок позбавлять службовців, які перебувають у тилу, передають Патріоти України. Йдеться про строковиків і курсантів ВВНЗ, а також офіцерів управлінь і штабів, розпов...

А зарплати які? В Україні хочуть наблизити вартість електрики до європейських тарифів: Скільки доведеться платити

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:49

Після закінчення опалювального сезону в Україні можуть зрости тарифи на комунальні послуги. Зокрема вартість електроенергії планується наблизити до європейських норм. Про це у матеріалі zn.ua, передають Патріоти України. На думку експертів, тарифи в Ук...