"Високодуховним" гальмувати не треба? У Росії почали виробляти авто з небезпечними дефектами

На тлі міжнародних санкцій поновлення виробництва Lada Largus не обійшлося без серйозних проблем. Запасних частин на заводі Тольятті вистачає на випуск лише 1800 автомобілів. Крім того, у машин виявлено небезпечний дефект гальмівної системи. Про це повідомляє сайт Auto.ru, передають Патріоти України.

Внаслідок відмови німецької Bosch від постачання компонентів антиблокувальної системи гальм, ABS у нових авто працює не коректно. "АвтоВАЗ" випускає Lada Granta і Niva без ABS, а ось для Largus модулі антиблокувальної системи закупили у китайської компанії Trinova. Виявилось, що деталі з Піднебесної машині не підійшли.

Неправильну роботу ABS виявили ще на стадії заводської обкатки. При різкому гальмуванні система просто відмовляється працювати, що дуже небезпечно і може призвести до втрати керування.

Виробник пообіцяв перевірити всю партію моделі та переналаштувати блоки ABS Trinova перед відправкою дилерам. Однак, найімовірніше, це не вирішить проблему.

Світовий банк покращив прогноз зростання економіки України на 2023 рік

вівторок, 4 жовтень 2022, 21:53

Світовий банк підвищив прогноз зростання ВВП України у 2023 році з 2,1% до 3,3%. Про це йдеться у звіті Economic outlook, передають Патріоти України. Також Світовий банк покращив оцінку падіння економіки України в цьому році з 45,1% у серпні до 35% зар...

В Україні незабаром розпочнеться опалювальний сезон: Що буде із субсидіями та тарифами

вівторок, 4 жовтень 2022, 7:50

В Україні з 1 жовтня автоматично перерахують субсидії приблизно для 2,5 млн сімей. Ще близько 500 тис. осіб, за оцінками Мінсоцу, додатково оформлять допомогу. Попри дефіцит бюджету, кошти на компенсацію комунальних послуг обіцяють стабільно виділяти, ...