Високооплачувані, але незатребувані: ТОП-5 вакансій у Німеччині, які можуть займати українські біженці

У Німеччині є багато високооплачуваних вакансій, на які чомусь немає попиту серед населення. При цьому отримувати на них можна чималі гроші. Йдеться не про медиків та юристів. Давайте дізнаємося, які високооплачувані вакансії у Німеччині не потребують досвіду, і взяти на роботу можуть навіть студентів та біженців, передають Патріоти України.

Пастор

Пастор у Німеччині в середньому отримує річну зарплату близько 84 000 євро, а початкова зарплата буде близько 33 600 євро. Однією із причин хорошої оплати представників цієї професії може бути тривалий період навчання. У Німеччині щоб стати пастором потрібно вісім років навчання чи підготовки.

Планувальник ТБ

Телевізійники у Німеччині заробляють трохи менше, ніж у церкві, близько 79 100 євро брутто на рік. Високі зарплати пояснюються тим, що ТБ-планувальники несуть відповідальність за складання телепрограм, і їхня робота є основою для телегідів. Тільки ця професія поступово відмирає, і молоді фахівці не бачать перспектив працевлаштовуватись за цією професією.

М'ясник

М'ясник у Німеччині в середньому на рік може заробляти до 32500 євро, а з більшим стажем його оклад збільшується до 49200 євро на рік. Попит на м'ясників у країні зростає, тому що дедалі більше людей харчуються більш усвідомлено та надають великого значення регіональним продуктам та благополуччю тварин.

Евакуаторник

Евакуаторники працюють у страхових компаніях, майстернях чи органах влади. Початкова зарплата у них складає 19 000 євро брутто на рік, що досить мало, але з роками зарплата зростає. Досвідчені евакуаторники можуть заробляти в середньому близько 49 100 євро на рік. Для роботи необхідна наявність прав водія на буксирування транспортних засобів та технічних знань.

Трунар

Похоронна промисловість у Німеччині має дуже хороше фінансове становище. Це специфічна робота, але високооплачувана. Вона вимагає від людини психологічної стійкості та гарного почуття співпереживання. Зарплата може становити до 42800 євро брутто на рік

Міністр енергетики назвав "єдині причини відключень електропостачання": Де і чому не буде світла

неділя, 3 грудень 2023, 10:57

Українська енергосистема готова до проходження зими. Відключення споживачів не відбуватиметься, якщо не буде масованих ударів ворога по енергетичних об’єктах або стихійних лих. Єдині причини відключень електропостачання на сьогодні - це погодні умови ...

Українці отримують третю платіжку за газ: Що варто знати про неї знати

неділя, 3 грудень 2023, 10:22

В Україні споживачам потрібно платити за утримання внутрішньобудинкових мереж. Для цього потрібно підписати договір із сертифікованою організацією (може бути облгаз) та додатково сплачувати, передають Патріоти України. Законодавство надало право власни...