"Вистачає лише на таксі": Міністр Милованов поскаржився на маленьку зарплату

Тимофій Милованов заявив, нібито йому доводиться жити на заощадження.
Тимофій Милованов. Фото: соцмережі.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов став ще одним посадовцем, який поскаржився на маленьку зарплату. Чиновник переконує, що її йому ні на що не вистачає, передають Патріоти України.

Як розповів Милованов, його міністерська зарплата становить 18 тисяч. Зауважимо, що це лише оклад, натомість посадовці також до окладу отримують ще й різні компенсації та надбавки.

"Ні на що не вистачає. Те, що мені приходить на рахунок, вистачає тільки на Uber. Тому доводиться жити на певні свої заощадження", - підкреслив очільник міністерства розвитку економіки.

Милованов додав, що зарплати – це взагалі болюче питання. Тому він намагається, аби у його заступників була гідна заробітна плата.

Джерело: 24 канал

Якщо "Північний потік-2" запустять, Україна зіткнеться з новою загрозою: У "Нафтогазі" розкрили план

понеділок, 1 березень 2021, 17:28

Якщо "Північний потік-2" добудують і запустять, енергетична безпека України опиниться під загрозою, будуть втрачені доходи від транзиту. Однак уряд підготувався до такого сценарію. Про це повідомив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв ...

З архіву ПУ. Сім мільярдів "Газпрому" на вітер: 20 свердловин виявилися порожніми, для "Сили Сибіру" немає газу

понеділок, 1 березень 2021, 12:00

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів. Російський енергетичний гігант "Газпром" спіткав черговий провал. Про це у лютому 2020 року розповів впливовий російський Tele...