"Вистачає лише на таксі": Міністр Милованов поскаржився на маленьку зарплату

Тимофій Милованов заявив, нібито йому доводиться жити на заощадження.
Тимофій Милованов. Фото: соцмережі.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов став ще одним посадовцем, який поскаржився на маленьку зарплату. Чиновник переконує, що її йому ні на що не вистачає, передають Патріоти України.

Як розповів Милованов, його міністерська зарплата становить 18 тисяч. Зауважимо, що це лише оклад, натомість посадовці також до окладу отримують ще й різні компенсації та надбавки.

"Ні на що не вистачає. Те, що мені приходить на рахунок, вистачає тільки на Uber. Тому доводиться жити на певні свої заощадження", - підкреслив очільник міністерства розвитку економіки.

Милованов додав, що зарплати – це взагалі болюче питання. Тому він намагається, аби у його заступників була гідна заробітна плата.

Джерело: 24 канал

Названо ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій в Україні - деякі отримують і по 80 тис. грн

субота, 15 травень 2021, 8:10

The Page дізналося, де в Україні платять більше і на яку максимальну зарплату можуть розраховувати претенденти, щоб накопичити власний капітал. Ми склали власний топ-10 найбільш високооплачуваних професій в Україні. . Для початку трохи статистики. З...

"Ми отримаємо просто так гроші. Без виконання умов та програм": Фінансист Фурса розповів, коли це станеться

субота, 15 травень 2021, 0:32

Міжнародний валютний фонд розділить між різними країнами, які постраждали від коронавірусу, 650 мільярдів доларів. Частка України – 2,8 мільярда. Ці гроші ми отримаємо без жодних вимог. Про це розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патрі...