Вистачить на весь Чорноморський флот ВМС РФ: Став відомий обсяг держзамовлення на протикорабельні ракети "Нептун"

Треба мати на увазі, що комерційна ціна однієї крилатої ракети "Нептун" може сягати $1 000 000. Дуже коштовна зброя. Правда вартість побудови фрегату, котрий піде на дно при влучанні "Нептуну" у сотню разів вища

Державне замовлення на ракети Р-360, що входять до складу ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун», складе 120 одиниць. Таку інформацію оприлюднив під час виступу на круглому столі в Торгово-промисловій палаті 29 травня ц.р. директор з корпоративних прав та інвестиційних проектів ПАТ «Мотор Січ» Володимир Семенов, зазначають Патріоти України.

«Ось створили ракету «Нептун». Чудово відстрілялися ... Держзамовлення (на ракети Р-360) сьогодні 120 штук», - заявив пан Семенов.

Також Володимир Семенов додав, що «Мотор Січ» виробляє для цих ракет основний двигун (ймовірно мова йде про малогабаритний двоконтурний турбореактивний двигун МС-400 або модернізовану версію Р95-300, що раніше використовувалася на старих ПКР Х-35 – прим.).

При цьому представник «Мотор Січ» зазначив, що виробничі можливості ДККБ «Луч» дозволяють виготовляти близько 50 таких ракет на рік, оскільки це не серійне підприємство, а конструкторське бюро. Також він висловив сумнів щодо можливості серійного випуску цих ракет на ДАКХ «Артем».

Стендові випробування прототипу ракети Р-360 під час візиту тодішнього Секретаря РНБО Турчинова на КБ «Луч», що відбувся 15 травня 2019 р.

Нагадаємо, під час останніх випробувань вітчизняного комплексу РК-360МЦ «Нептун», що відбувся 24 травня ц.р. на Державному випробувальному полігоні Збройних сил України «Алібей», директор Defense Express Сергій Згурець повідомив, що вихід українського протикорабельного берегового комплексу на державні випробування запланований на кінець 2019 року.

Технічні проблеми скреп: Китай не допоможе Росії з напівпровідниками

вівторок, 24 травень 2022, 20:12

Свіже дослідження показало, що іноземні компанії продовжать займати левову частку ринку інтегральних схем у Китаї до 2026 року. Місцеві виробники можуть покривати лише незначну частину попиту, зазначають Патріоти України. Дані показують, що компанії Ки...

В Україні змінили формулу розрахунку субсидій та сум пільг на оплату комуналки: Що важливо знати

вівторок, 24 травень 2022, 18:20

Україні змінили формулу розрахунку субсидії та суми пільг на оплату комунальних послуг. Як повідомляє видання «На пенсії», за квітень виплатять 43% субсидії та 59% пільги, нарахованих у січні 2022 року, передають Патріоти України. А з травня та на вес...