Витрясуть усе до копійки! Через меморандум з МВФ ціни на газ для населення зростуть втричі, - прогноз

В результаті підписання Україною меморандуму з МВФ ціни на газ для населення в найближчі роки істотно зростуть. Про це йдеться в матеріалі УНІАН. Аналітик компанії "Центр біржових технологій" Максим Орищак вважає, що ціни на газ зростуть на 50-70%, а з 2024 року - на 200%, зазначають Патріоти України.

"Через те, що ми підписали меморандум, тепер виходить, що державна "Укргазвидобування" буде продавати не менше 40-50% обсягів видобутого газу на вільному ринку. Це вкрай негативний сценарій розвитку подій і врятувати ситуацію вже не вдасться", - зазначив експерт.

За його словами, можна також очікувати на більш жорсткі умови щодо стягнення плати за комуналку у зв'язку з тим, що вже анонсовано майбутню розробку відповідних інструментів.

"Для офісу президента на поточний момент інформація про підвищення тарифів - не тема для обговорення, оскільки сам транш від МВФ транслюватимуть як політичну перемогу. Але ми розглядаємо подію, як максимально негативний фактор для майбутнього економіки нашої країни. Платоспроможність населення знизиться, інфляція зросте, а гривня має потенціал падіння до рівня 30 гривень за долар", - прогнозує аналітик.

Євросоюз прорахувався? Експерт розповів, яких збитків завдасть стеля цін на російську нафту бюджету РФ

вівторок, 6 грудень 2022, 8:56

Встановлення граничної ціни на нафту, яка експортується Росією, на рівні $60 за барель (ввели ЄС, "Велика Сімка" та Австралія) у перспективі завдасть збитку економіці країни-терористки Росії лише на рівні 1%. Так, бюджет агресора за рік недоотримає $50...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...